Přístrojové lymfodrenáže, THERMO contour

Přístrojová lymfodrenáž DERMALYMF a aktivní tepelná aktivace DERMATHERM jsou ošetření pro detoxikaci (pročištění lymfatického systému), redukci celulitidy, proti otokům nohou a pocitu těžkých nohou. Ošetření doporučujeme zahrnout do zeštíhlujících a anticelulidních programů. DERMALYMF působí na principu velmi jemného tlaku, DERMATHERM na principu tepla. Součástí obou ošetření může být aktivní zábal, který je penetrován až 100x intenzivněji než pro klasických zábalech. Nejvhodnější technologii pro Vaše ošetření Vám pomůže vybrat náš dermální specialista.

PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ DERMALYMF

Moderní lymfodrenážní přístrojová masáž DERMALYMF se speciálním detoxikačním zábalem je technika, která odblokuje lymfatické cesty a uzliny. Škodlivé toxiny a škodlivé látky se odvádějí snadněji z těla ven a znovu se nastartuje správná cirkulace lymfy. Přístrojová lymfodrenáž je klinicky ověřené ošetření, které napomáhá při celkové detoxikaci organismu, redukci celulitidy a její účinné prevenci, odstranění otoků nohou a prevence křečových žil.

Doporučuje kombinovat s hubnoucími a anticelulidními ošetřeními. Aplikace zrychluje metabolismus a tím tělo snáze odbourává tuky a toxiny, zlepšuje prokrvení a tím i elasticitu kůže. Současně je vhodnou prevencí proti vzniku celulitidy a nadváhy.

PRŮBĚH OŠETŘENÍ

Ošetření je velmi příjemné. Dochází k velmi jemné tlakové vlně, kdy se „nohavice“ nafukují od periférií těla směrem ke středu těla. Na začátku ošetření dochází k aktivaci lymfatických uzlin.

ÚČINKY OŠETŘENÍ

 • detoxikace (pročištění organismu)
 • redukce celulitidy
 • prevence křečových žil
 • redukce otoku nohou a pocitu těžkých nohou
 • zvýšení elasticity kůže
 • zrychlení metabolismu

KONTRAINDIKACE OŠETŘENÍ

onemocnění srdce, onkologická onemocnění, vysoký krevní tlak, křečové žíly v zánětu, onemocnění jater a ledvin

AKTIVNÍ TEPELNÁ AKTIVACE DERMATHERM

Infračervené vlny přímo ohřívají tkáně do hloubky. Záření je nastaveno co nejblíže lidskému tělu tak, aby tělo mohlo absorbovat co nejvíce infračerveného záření. Infračervené záření je elektromagnetické záření s vlnovou délkou větší než viditelné světlo, ale menší než mikrovlnné záření. Infračervená energie, která je produkována DERMATHERMEM vylučuje z těla větší obsah škodlivých látek v objemu potu.

Během ošetření dochází ke komplexním účinkům:

 • detoxikace organismu – eliminace toxických látek z těla
 • spalování kalorií ( až 600 kalorií za 30 minut)
 • zlepšení prokrvení kůže
 • odstranění kožních nečistot odumřelých kožních buněk
 • hluboké prohřátí tkání a následné pocení redukuje celulitidu

KONTRAINDIKACE OŠETŘENÍ

onemocnění srdce, onkologická onemocnění, vysoký krevní tlak, křečové žíly v zánětu, onemocnění jater a ledvin, infekční onemocnění, těhotenství

Ceník ošetření

DERMALYMF nebo DERMATHERM 50 minut
400 Kč50 minut

50 minut ošetření včetně aktivace lymfatických uzlin. Možno dokoupit zábal dle indikace. Příplatek za zábal je 150 Kč

DERMALYMF nebo DERMATHERM 30 minut
300 Kč30 minut

50 minut ošetření včetně aktivace lymfatických uzlin. Možno dokoupit zábal dle indikace. Příplatek za zábal je 150 Kč

DERMALYMF nebo DERMATHERM 30 minut
SLEVA 150 KčPůvodní cena: 300 Kč30 minut

K přístrojovým hubnoucím nebo anticelulidním ošetřením.

Balíček 10 ošetření DERMALYMF nebo DERMATHERM 50 minut
SLEVA 3 000 KčPůvodní cena: 4 000 Kč10 x 50 minut

10 x 50 minut ošetření včetně aktivace lymfatických uzlin. Možno dokoupit zábal dle indikace. Příplatek za zábal je 150 Kč/ošetření.