Hydrodermabrazivní AQUAPEELING

Hydrodermabrazviní AQUAPEELING je unikátní technologie pro vyčištění pleti, hloubkovou hydrataci a penetraci (zapracování) aktivních látek s použitím speciálních minerálních a antioxidačních roztoků.

AQUAPEELING je jediné ošetření, které dokáže provést vyčištění pleti, peeling pleti a hloubkovou hydrataci během jediného zákroku.

Ošetření je efektivní pro všechny typy pleti včetně mastné a stárnoucí pleti (ošetření je nevhodné pro pleť s akné v aktivní fázi a pleť s rozšířenými žilkami).

Hydrodermabrazivní AQUAPEELING řeší problém pleti spojené s poškozením sluncem, hyperpigmentacemi, vyhlazuje jemné linky, vrásky, redukuje kožní maz a rozšířené póry. Je velmi účinný pro hloubkovou hydrataci pleti.

Ošetření AQUAPEELINGU umožňuje hloubkové čištění pórů, rozpouští a vysává nečistoty. Dermabrazivní nástavce disponují velkým počtem abrazivních hrotů, které umožňují dokonalou exfoliaci kůže bez nežádoucího podráždění. Odstraňuje mazové zátka póry zůstávají čisté.

Ošetření je velmi příjemné, není bolestivé. Je vhodné i jako intenzivní ošetření před společenskou událostí pro intenzivní projasnění pleti.

Kontraindikace ošetření:

  • kuperozní pleť
  • atopická pleť
  • opar
  • akné v aktivní fázi

Ošetření je možno podstoupit jako intenzivní samostatné ošetření, ošetření v kůrách nebo v rámci kosmetického ošetření. V případě výraznějších poškození pleti doporučujeme kůru ošetření – 4 ošetření po 7 – 14 dnech.

CENÍK OŠETŘENÍ

Hydrodermabrazivní AQUAPEELING – samostatné ošetření
1 150 Kč50-60 minut

Ošetření zahrnuje odlíčení, hloubkovou exfoliaci a čištění pleti dermabrazivními nástavci, hloubkovou hydrataci a penetraci aktivní látky.

Hydrodermabrazivní AQUAPEELING – balíček 4 ošetření
SLEVA 3 800 KčPůvodní cena: 4 600 Kč50 – 60 minuta každé ošetření

Intenzivní kůra 4 ošetření.

Hydrodermabrazivní AQUAPEELING jako součást kosmetického ošetření

Cenu naleznete u jednotlivých přístrojových ošetření.