PŘÍSTROJOVÉ kosmetické ošetření

Pravidelná kosmetická péče je základem zdravé, krásné a vypnuté pleti. Moderní kosmetologie nám umožňuje spojit klasická kosmetická ošetření s přístrojovými ošetřeními. Tímto spojením dosáhneme o více než 100 % lepších výsledků než klasickými kosmetickými ošetřeními.

V našem institutu můžete vybírat z dermálních ošetření, které jsou určeny pro klientky, které požadují efektivní a rychlou péči, tzv. EXPRESNÍ DERMÁLNÍ OŠETŘENÍ. Pro klientky, které požadují účinnou péči a současně touží po relax jsou určeny RELAX DERMÁLNÍ OŠETŘENÍ.

Naše specialistky Vám vždy připraví individuální péči na základě individuální konzultace, která je součástí každého ošetření.

V obou typech ošetření – EXPRESNÍ DERMÁLNÍ OŠETŘENÍ a RELAX DERMÁLNÍ OŠETŘENÍ používáme výhradně profesionální přístroje s certifikací kvality a naše specialistky jsou proškoleny pro tyto speciální ošetření.

DERMÁLNÍ PŘÍSTROJE, které jsou v protokolech dermálních (přístrojových ošetřeních)

Individuální protokol ošetření připravujeme za základě konzultace, diagnostiky a individuálních potřeby každé klientky. Délka ošetření je 50 – 120 minut podle Vašeho výběru a preferencí.

  • hydrodermabraze DERMAQUA
  • mikrodermabraze DERMMICRO
  • ultrazvuková špachtle DERMASCRUBBER
  • stimulační ultrazvuk DERMAULTRASOUND
  • vysoká frekvence DERMAHIGH
  • elektroporace neinvazivní mezoterapie
  • COLD/HOT stimulace
  • radiofrekvenční lifting
  • LED světlo

CENÍK OŠETŘENÍ

EXPRESNÍ DERMÁLNÍ OŠETŘENÍ 50 minut ( 2 přístrojové techniky)
690 Kč50 minut

Kompletní expresní ošetření – čistění pleti přístrojem podle typu pleti, stimulace a penetrace aktivní látky, aplikace gelové liposomální maska s mikrokapslemi, aplikace ampule s 10% koncentrací biologicky čistých aktivních látek, závěrečný krém.

EXPRESNÍ DERMÁLNÍ OŠETŘENÍ 90 minut (4 přístrojové techniky) + aginátová PEEL OFF maska, včetně úpravy a barvení obočí.
SLEVA Původní cena: 1 290 Kč90 minut

Kompletní expresní ošetření – čistění pleti přístrojem podle typu pleti, stimulace a penetrace aktivní látky, aplikace gelové liposomální maska s mikrokapslemi, aplikace ampule s 10% koncentrací biologicky čistých aktivních látek, alginátová aktivní peel off maska, závěrečný krém.

RELAX DERMÁLNÍ OŠETŘENÍ 90 minut (2 přístrojové techniky) + ruční masáž obličeje, krku a dekoltu
1 290 Kč90 minut

Kompletní relax ošetření s přístrojovými technikami – čistění pleti přístrojem podle typu pleti, stimulace a penetrace aktivní látky, aplikace gelové liposomální maska s mikrokapslemi, aplikace ampule s 10% koncentrací biologicky čistých aktivních látek, ruční masáž obličeje, krku a dekoltu, závěrečný krém.

RELAX DERMÁLNÍ OŠETŘENÍ 120 minut (4 přístrojové technik) + ruční masáž obličeje,krku a dekoltu + aginátová PEEL OFF maska, včetně úpravy a barvení obočí.
SLEVA Původní cena: 1 790 Kč120 minut

Kompletní relax ošetření kombinované s přístrojovými technikami – čistění pleti přístrojem podle typu pleti, stimulace a penetrace aktivní látky, aplikace gelové liposomální maska s mikrokapslemi, aplikace ampule s 10% koncentrací biologicky čistých aktivních látek, ruční masáž obličeje, krku a dekoltu, alginátová aktivní peel off maska, závěrečný krém. Včetně úpravy a barvení obočí.