PŘÍSTROJOVÉ kosmetické ošetření

Pravidelná kosmetická péče je základem zdravé, krásné a vypnuté pleti. Moderní kosmetologie nám umožňuje spojit klasická kosmetická ošetření s intenzivními přístrojovými technikami. Tímto spojením dosáhneme o více než 100 % lepších výsledků než klasickými kosmetickými ošetřeními.

V našem institutu můžete vybírat z dermálních ošetření, které jsou určeny pro klientky, které požadují efektivní a rychlou péči, tzv. EXPRESNÍ DERMÁLNÍ OŠETŘENÍ. Pro klientky, které požadují účinnou péči a současně touží po relax jsou určeny RELAX DERMÁLNÍ OŠETŘENÍ. Pro náročné klientky jsou určeny SPECIÁLNÍ DERMÁLNÍ OŠETŘENÍ.

Naše specialistky Vám vždy připraví individuální péči na základě individuální konzultace, která je součástí každého ošetření.

Ve všech typech dermálních ošetření – EXPRESNÍ DERMÁLNÍ OŠETŘENÍ , RELAX DERMÁLNÍ OŠETŘENÍ a SPECIÁLNÍ DERMÁLNÍ OŠETŘENÍ používáme výhradně profesionální přístroje s certifikací kvality a naše specialistky jsou proškoleny pro tyto speciální ošetření.

DERMÁLNÍ PŘÍSTROJE, které jsou v protokolech dermálních (přístrojových ošetřeních)

Individuální protokol ošetření připravujeme za základě konzultace, diagnostiky a individuálních potřeby každé klientky. Délka ošetření je 50 – 120 minut podle Vašeho výběru a preferencí.

  • hydrodermabraze DERMAQUA
  • mikrodermabraze DERMMICRO
  • ultrazvuková špachtle DERMASCRUBBER
  • stimulační ultrazvuk DERMAULTRASOUND
  • vysoká frekvence DERMAHIGH
  • elektroporace neinvazivní mezoterapie DERMAELEPO
  • kyslíková infuze DERMAOXY
  • COLD/HOT stimulace
  • radiofrekvenční lifting DERMARF
  • LED světlo

CENÍK OŠETŘENÍ

EXPRESNÍ DERMÁLNÍ OŠETŘENÍ podle typu a stavu pleti – 50 minut ( 2 přístrojové techniky)
890 – 1290 Kč50 minut

Kompletní expresní ošetření – čistění pleti přístrojem podle typu pleti, stimulace a penetrace aktivní látky, aplikace gelové liposomální maska s mikrokapslemi, aplikace ampule s 10% koncentrací biologicky čistých aktivních látek, závěrečný krém. Ošetření je prováděno produkty DERMASTELLA nebo MESMERIE podle typu a stavu pleti.

EXPRESNÍ DERMÁLNÍ OŠETŘENÍ 90 minut (4 přístrojové techniky) + aginátová PEEL OFF maska, včetně úpravy a barvení obočí
1 390 Kč – 1790 Kč90 minut

Kompletní expresní ošetření – čistění pleti přístrojem podle typu pleti, stimulace a penetrace aktivní látky, aplikace gelové liposomální maska s mikrokapslemi, aplikace ampule s 10% koncentrací biologicky čistých aktivních látek, alginátová aktivní peel off maska, závěrečný krém. Ošetření je prováděno produkty DERMASTELLA nebo MESMERIE podle typu a stavu pleti.

RELAX DERMÁLNÍ OŠETŘENÍ 90 minut (2 přístrojové techniky) + ruční masáž obličeje, krku a dekoltu
1 290 Kč – 1690 Kč90 minut

Kompletní relax ošetření s přístrojovými technikami – čistění pleti přístrojem podle typu pleti, stimulace a penetrace aktivní látky, aplikace aktivní ampule s 10% koncentrací biologicky čistých aktivních látek, ruční masáž obličeje, krku a dekoltu, okluzní zpevňujíc maska, závěrečný krém. Ošetření je prováděno produkty DERMASTELLA nebo MESMERIE podle typu a stavu pleti.

RELAX DERMÁLNÍ OŠETŘENÍ 120 minut (4 přístrojové technik) + ruční masáž obličeje,krku a dekoltu + alginátová PEEL OFF maska, včetně úpravy a barvení obočí
1 890 Kč120 minut

Kompletní relax ošetření kombinované s přístrojovými technikami – čistění pleti přístrojem podle typu pleti, stimulace a penetrace aktivní látky, aplikace aktivní ampule s 10% koncentrací biologicky čistých aktivních látek, ruční masáž obličeje, krku a dekoltu, alginátová aktivní okluzní peel off maska, závěrečný krém. Včetně úpravy a barvení obočí.

HYDRAFACIAL OXYGEN s retino peptidem bez iritace s okluzí
1390 Kč60 minut

Hloubkově obnovující, hydratační, hloubkově okysličující a antioxidační ošetření s retino peptidy pro hloubkový lifting a řešení problémů s pletí. Ošetření je včetně přístrojové dermální aplikace hydrodermabraze a kyslíkové infuze s vysokým koncentrátem 3D CUBE kyseliny hyaluronové a koncentorovaného kyslíku. Součástí ošetření je aplikace OXYGEN RETINO spray maskaa.

MESOLIFT HYALURON
1950 Kč90 minut

Hloubkový lifting s intenzivní redukcí vrásek a ochablosti pleti s využitím dermálních přístrojů DERMAELEPO elektroporace neinvazivní mezoterapie a DERMARF multipolární radiofrekvence pro hloubkovou stimulaci kolagenových vláken.