Kosmetická ošetření DERMASTELLA

Kosmetická značka DERMASTELLA poskytuje klientkám maximální péči. Svou 65 letou historií, vlastním vývojovým střediskem a konceptem vysoce efektivní dermální péče se řadí ke světové špičce.

Produkty pro profesionální ruční kosmetické ošetření i přístrojovou péči jsou certifikovány standardy světové kosmetické péče. Základním znakem této kosmetické značky je široká škála produktů pro všechny typy pleti, speciální ampule s 10% koncentrací biologicky čistých aktivních látek, aktivní lipomosální masky s mikrokapslemi, ve kterých jsou nanotechnologií zpracovány aktivní látky.

Profesionální kosmetickou značkou DERMABEAUTY pracuje naše centrum při klasických kosmetických ručních ošetření i při dermálních přístrojových ošetřeních. Pro maximální péči o Vaši pleť Vám dermální specialista také doporučí produkty pro domácí péči podle individuálních potřeb Vaší pleti.

Produkty pro domácí péči jsou certifikovány francouzskou společností ECOCERT pro biocertifikaci. Tato certifikace znamená, že produkty DERMABEAUTY pro domácí péči, obsahují 95 % složek pocházejících z rostlinných zdrojů a 5% složení pochází z ekologického zemědělství.

Kometika DERMABEAUTY neslibuje zázraky, ale reálné výsledky. Kosmetické ošetření není jen použití produktů, ale i uplatnění profesních znalostí dermálních specialistek, které Vám poskytnou individuální péči připravenou pro Váši pleť.

KOSMETICKÁ OŠETŘENÍ

Klasická kosmetická ošetření DERMABEAUTY jsou prováděná speciálními postupy a produkty, které zahrnují nejnovější poznatky dermatologie a kosmetologie. Přístrojová kosmetická dermální kosmetická ošetření (s použitím přístrojů) naleznete v sekci PŘÍSTROJOVÁ KOSMETICKÁ OŠETŘENÍ.

Všechna kosmetická ošetření zahrnují konzultaci s klientkou, odlíčení a přípravu pleti, hloubkové čištění pleti (přístrojové nebo ruční), penetraci aktivní látky, kosmetickou masáž, aktivní masku, závěrečnou péči a doporučení vhodných produktů a péče pro domácí použití. Doba trvání kosmetického ošetření je 60 – 90 minut).

CENÍK OŠETŘENÍ

HYDRAINTENSE hydratační OŠETŘENÍ DERMABEAUTY
950 Kč – 1150 podle typu aktivní masky90 minut

Kompletní ošetření pro dehydrovanou pleť s penetrací 10 % koncentrace kyseliny hyaluronové, masážní technikou, která odstraní známky únavy a dehydratace a aplikaci krémové nebo alginátové masky s obsahem mořské řasy SPIRULINA pro intenzivní prozáření, revitalizaci a hydrataci. Ošetření je určeno pro všechny typy pleti. Doporučuje také po slunění a návštěvách solária.

Anti-aging ošetření YOUTH ACTIVE s rostlinnými kmenovými buňkami PHYTOCELLTECH
1150 Kč90 minut

Kompletní ošetření pleti, které díky působení rostlinných kmenových buněk ochraňuje vlastní kmenové buňky v pleti, což způsobuje zpomalení stárnutí, hloubkovou hydrataci, zpevnění kontur a celkovou revitalizaci. Včetně aplikace aktivní ampule YOUTH ACTIVE s 10% koncentrací biologicky čistých aktivních látek a aplikací krémové masky YOUTH ACTIVE s mikrokapslemi aktivních látek, které byly zpracovány nanotechnololgií.

Anti-aging ošetření YOUTH ACTIVE s rostlinnými kmenovými buňkami PHYTOCELLTECH
1250 Kč – 1450 Kč90 minut

Kompletní ošetření pleti, které díky působení rostlinných kmenových buněk ochraňuje vlastní kmenové buňky v pleti, což způsobuje zpomalení stárnutí, hloubkovou hydrataci, zpevnění kontur a celkovou revitalizaci. Včetně aplikace aktivní ampule YOUTH ACTIVE s 10% koncentrací biologicky čistých aktivních látek a krémové masky mikrokapslemi zpracovanými nanotechnologií nebo alginátové PEEL OFF masky s unikátním obsahem patentované látky PhytoCellTech.

DERM TOUCH ošetření pro mastnou, aknózní a kombinovanou pleť
1150 Kč90 minut

Speciální péče pro mladistvé i dospělé, které trápí mastná, problematická nebo kombinovaná pleť. Základem ošetření je přístrojové a hloubkové ošetření s aktivní penetrací aktivní ampule DERM TOUCH s 10% koncentrací biologicky čistých aktivních látek.

ARGILINE ošetření s neinvazivním botoxem
1150 – 1350 Kč podle typu zvolené masky90 minut

Speciální ošetření s aktivní látkou ARGIRELINE pro vypnutí pleti, redukci vrásek. Kompletní liftingové ošetření, které znovoobnovuje kontury, zpevňuje pokožku a hloubkově hydratuje. Ošetření zahrnuje aplikaci aktivní ampule s 10% koncentrací biologicky čistých aktivních látek a aktivní krémové masky s mikrokapslemi zpracovanými nanotechnologií nebo alginátové peel off masky.

AHA ošetření s ovocnými kyselinami
1 ošetření 1 150 Kč, balíček 4 ošetření 3 900 kč, balíček 10 ošetření 7 900 Kč60 minut

Intenzivní ošetření s AHA a BHA kyselinami je speciální péče, které řeší problémy s akné, pigmentací, vráskami a je určena i pro velmi citlivou pleť včetně pleti se seborheou. Doporučuje se aplikovat v kůře 4-10 ošetření. Obsahuje pouze přírodní ovocné kyseliny

Všechna klasická kosmetická ošetření je možno kombinovat s přístrojovými metodami ošetření pleti, které zvyšují účinnost klasické kosmetické péče. Více naleznete v sekci PŘÍSTROJOVÁ KOSMETICKÁ OŠETŘENÍ.