KOSMETICKÁ OŠETŘENÍ MESMERIE

Vstupte do světa zdravé, mladé a krásné pleti. Získejte profesionální dermální ošetření pleti bez parabenů, parafínu, syntetické parfemace a petrolea inovativní značkou MESMERIE – puissance de la beauté. Dermální kosmetika Mesmerie neřeší pouze následky, ale zejména příčiny vzniku problémů pleti.

Kosmetická chirurgie bez skalpelu pro zdravou, mladou a krásnou pokožku a intenzivní omlazení.

Základní složkou všech profesionálních produktů je inovativní patentovaná 3D CUBE kyselina hyaluronová s 3 molekulárními hmotnostmi a OXYGEN intenzivní kyslíková infuze. Hloubková několikavrstvá hydratace a okysličení pleti zajistí maximální průnik vysoce koncentrovaných aktivních látek. 3D CUBE a OXYGEN zajistí pleti dlouhodobý anti aging a prevenci vzniku problémů pleti. Aktivní látky s vysokou koncentrací zpracované nanotechnologií jsou zárukou intenzivního řešení již vzniklých problémů pleti. MESMERIE je dermální kosmetikou, které řeší příčiny i problémy v jednom ošetření.

Základní indikací je zajistit pleti prevenci vzniku problémů a intenzivní řešení již vzniklých problémů. Profesionálním řešením získáte 3 v 1 – prevenci, řešení problémů pleti a ochranu.

 • Intenzivní hydratace a tonizace
 • Hloubková buněčná obnova
 • Ochrana proti volným radikálům z okolního prostředí
 • Prokolagenová  dvousložková stimulace kolagenu typu 1 a 3 (prokolagenu)
 • Stimulace produkce elastinu,
 • Redukce tvorby melaninu
 • Výrazná redukce ochablosti pleti a redukce vrásek
 • Intenzivní hydratace 3 vrstev pleti
 • Hloubkové okysličení pleti s patentovaným molekulárním kyslíkem ve formě kyslíkové infuze
 • Sjednocení barvy pleti, redukce pigmentace a depigmentace
 • Potlačení zánětlivých procesů aknózní pleti s normalizací problematické pleti
 • Zpevnění cévní stěny, výrazná ochrana proti vzniku rozšířených žilek

SPA intenzivní ošetření s intenzivní obnovou buněčných struktur INTENZIVE/EXCLUSIVE s okluzí ( 60 / 90 minut), tyto ošetření lze kombinovat s dermálními přístrojovými ošetřeními, které naleznete na https://bodycalm.cz/pristrojove-dermalni-kosmeticke-osetreni/

PAPAYA ENZYMATIC 3 v 1 s RONACARE VTA
1150 Kč -1350 Kč60 -90 minut

Hloubková exfoliace + výživa + ochrana pro okamžitou a dlouhotrvající hydrataci s UVA a UVB ochrannou. Ošetření s AHA kyselinami zajistí dokonalou péči pro poškozenou pleť a hloubkovou stimulaci buněčných procesů. Aplikace je včetně ENZYMATIC alginátové masky pro hloubkovou exfoliaci a výživu.

OXYFY ME 72 s molekulárním kyslíkem FIFLOW BB 61
1150 Kč – 1450 Kč60 – 90 minut

Hloubkové okysličení molekulárním kyslíkem s 72 hodinovou intenzivní hydratací 3D CUBE kyselinou hyaluronovou s 3 molekulárními hmotnostmi. Ošetření exclusive 90 minut je s alginátovou maskou OXYFY ME.

WAKE ME UP 72 proti otokům
1150 -1450 Kč60 – 90 minut

Remodelující, vypínací, proti otokům a tmavým kruhům pod očima. Ošetření exclusive 90 minut je s alginátovou maskou WAKE ME UP.

WHITE N‘ BRIGHT 72 se SYMWHITE PLUS
1150 Kč – 1450 Kč60 – 90 minut

Prozařující, redukující pigmentace a sjednocující barvu pleti. Hloubková hydratace a okysličení, unikátní ingredience SYMWHITE plus. Ošetření exclusive 90 minut je s alginátovou maskou WHITE N‘ BRIGHT 72 .

IN CONTROL
1150 Kč – 1450 Kč60 – 90 minut

Intenzivní redukce problematické pleti s projevy akné a stabilizace buněčných procesů. Ošetření obsahuje patentovanou látku CLEARSYM. Ošetření exclusive 90 minut je s alginátovou maskou s enzymy IN CONTROL.

HYDRASOURCE DIAMOND
1150 Kč – 1450 Kč60 – 90 minutt

Intenzivní obnova ochablosti a hloubková hydratace pleti s OXYGEN, 3D CUBE kyselinou hyaluronovou a RONACARE peptidy. Ošetření exclusive 90 minut je s alginátovou maskou HYDRASOURCE DIAMOND .

HYALURON COLLAGEN 3D LIFTT
1250 – 1550 Kč60 – 90 minut

Extrémně účinné ošetření bojující proti stárnutí kůže, které nabízí intezivní anti – aging a současně redukci již vzniklých vrásek a ochablost. Dochází k výraznému zvýšení elasticity pleti. Ošetření obsahuje mořský kolagen a prekurzor kolagenu. Ošetření exclusive 90 minut je s alginátovou maskou COLLAGEN 3D LIFT.

SUPERSTAR 72
1250 – 1550 Kč60 – 90 minut

Intenzivní okamžitý lifting a zpevnění kontur, antioxidační s ochrannou dlouhotrvající hydratací. Vysoký obsah 3D CUBE kyseliny hyaluronové, colagenu a retino peptidů (argireline – neinvazivní botox) zajišťuje významné vypnutí pleti. Ošetření exclusive 90 minut je s alginátovou maskou SUPERSTAR 72.

3D GOLD s aktivním zlatem s PEEL OFF okluzí
1350 Kč90 minut

Anti aging ošetření se zlatem, zpevňující, antioxidační, s hloubkovou rejuvenací a buněčnou obnovou. Ošetření exclusive 90 minut je s alginátovou maskou 3D GOLD .