KOSMETICKÁ OŠETŘENÍ

Kosmetické ošetření patří k základní péči o pleť každé ženy i muže. Pleť je často považována za nejpřesnější barometr celkového zdraví, a proto je nutné o ni pravidelně pečovat a používat vhodnou kosmetiku.

Můžete vybírat mezi několika druhy kosmetických ošetření v různých cenových hladinách, tak aby Vám péče byla co nejpříjemnější a přinesla Vaší pleti maximální efekt. V základním menu je klasické kosmetické ošetření od značek MESMERIE -puissance de la Beauté a DERMABEAUTY. Pro náročné klientky jsme zařadili přístrojová dermální ošetření pro maximalizaci účinků klasické kosmetické péče – EXPRESNÍ PŘÍSTROJOVÁ OŠETŘENÍ a RELAX PŘÍSTROJOVÁ OŠETŘENÍ.

Klasickou i přístrojovou péči Vám připravíme vždy podle individuálních potřeb a požadavků.

Ke kosmetickým ošetřením nabízíme speciální dermální péčimezoterapii mikrojehličkování, radiofrekvenci, frakční radiofrekvenci THERMAGE a další. Tato speciální ošetření naleznete SPECIÁLNÍ DERMÁLNÍ OŠETŘENÍ.

Kontraidikace kosmetických ošetření: onemocnění srdce, kardiostimulátor, onkologická onemocnění, čerstvá aplikace botoxu a výplní (měsíc po aplikaci), opary, spálená pokožka, alergie a další závažná onemocnění. Pokud trpíte nějakým onemocněním, konzultujte Váš stav s dermální specialiskou.