Radiofrekvenční lifting

Radiofrekvenční facelift je jednou z nejoblíbenějších technik vypnutí pleti, redukce vrásek a ochablosti. Pomocí tepla a radiových vln dochází k postupnému stažení uvolněné a povadlé pokožky. Opakovanou radiofekvencí lze efektivně redukovat vrásky obličeje, krku a dekoltu. Je také efektivním řešením podbradku (dvojité brady).

Ošetření speciálním radiofrekvenčním přístrojem DERMALIFT je prováděno 3 velikostmi hlavice. Díky této unikátní technologii multipolární radiofrekvence je aktivace stimulována velmi intenzivním tepelným tokem.

PRŮBĚH RADIOFREKVENČNÍHO OŠETŘENÍ

Radiofrekvenční ošetření účinně stimuluje kolagenová vlákna. Tím se zvyšuje produkce kolagenu, který je základní stavební jednotkou zdravé kůže. Vlivem zahřátí pleti až do 2 mm dochází k rozrušení tukových buněk a jejich redistribuci. Následkem stimulace kolagenových vláken a se zvýšuje krevní mikrocirkulace. Výsledkem je pevnější pleť s výraznou redukcí vrásek a zmírnění projevů ochablé pleti.

Výsledek je viditelný ihned po ošetření. K dosažení dlouhodobého efektu je doporučeno 4- 6 ošetření jednou týdně. Kúru je doporučeno podstoupit 1-2x ročně.

CENÍK OŠETŘENÍ

1 ošetření celého obličeje 30 minut
1 000 Kč30 minut

Kompletní ošetření celého obličeje 30 minut včetně aplikace aktivního séra.

1 ošetření obličeje, krku a dekoltu 50 minut
1 500 Kč

Kompletní ošetření celého obličeje, krku a dekoltu 50 minut včetně aplikace aktivního séra.

BALÍČEK OŠETŘENÍ 4 x 30 minut
SLEVA 2 900 KčPůvodní cena: 4 000 Kč4×30 minut

Kompletní kúra ošetření 4 x 30 minut obličej nebo krk nebo dekolt. Včetně aktivního séra.

BALÍČEK OŠETŘENÍ 4 x 50 minut
SLEVA 4 500 KčPůvodní cena: 6 000 Kč4×50 minut

Kompletní kúra ošetření 4 x 50 minut obličej, krk a dekolt. Včetně aktivního séra.