Anticelulidní a hubnoucí ošetření

Nejste spokojeni se svou postavou a chcete s tím něco udělat? Připravili jsme pro Vás ošetření, které sestavíme na míru přesně podle Vašich požadavků.

Ošetření vždy předchází vstupní konzultace, kdy s Vámi probereme Vaše představy, jaký problém chcete řešit a sestavíme individuální plán ošetření, tak abychom dosáhli maximálních výsledků. Tato konzultace je zcela ZDARMA je nezbytnou součástí Vašich ošetření. Na svou konzultaci se můžete objednat na tel. 777 040 013 nebo e-mail:pankrac@bodycalm.cz.

V dermálním institutu BODY CALM Vám plán ošetření zpracujeme na míru. Naše centrum nabízí nejmodernější technologie současnosti – lipomassage, neinvazivní lipolýzu, radiofrekvenci, kryolipolýzu, THERMO a lymfodrenážní ošetření, detoxikační zábaly a nejnovější populární VACUSLIM 48. V centru se Vám budou věnovat vyškolení odborníci s mnohaletou praxí. Všechny technologie jsou certifikovány EU a obsluha přístrojů má speciální certifikaci pro přístrojová tělová ošetření DERMAL SPECIALIST.

Často kladená otázka: Jaký je rozdíl mezi jednotlivými dermálními ošetřením?

Kryolipolýza je technologie určená zejména pro klientky, které se chtějí zbavit tukové vrstvy v určité partii, necvičí, nejsou schopny nebo ochotny držet diety a neočekávají výsledek ihned (výsledky této technologie jsou viditelné po 1 týdnu až 1 měsíci).

Radiofrekvence je technologie určená zejména pro klientky, které řeší celulitidu, povadlou kůži, podbradek nebo vrásky na obličeji. Výsledek je viditelný ihned po ošetření. .

Lipomassage je určena pro klientky, které chtějí řešit celkové tvarování postavy. Nejvyšších výsledků dosáhnete, pokud spojíte lipomassage s pravidelným pohybem.

THERMO a lymfodrenážní ošetření jsou určeny jako doplňková ošetření pro detoxikaci, odvodnění a zrychlení funkce lymfatického systému, které jsou nezbytné pro dosažení maximálních výsledků.

VACUSLIM 48 – novinka je speciální zábalová technika pro vytvarování těla a výraznou redukci celulitidy. Výsledky jsou viditelné ihned po prvním ošetření.

Kombinace přístrojů zvyšuje efektivitu a účinnost ošetření. Jakákoli kombinace alespoň 2 přístrojů řeší Váš problém RYCHLEJI, EFEKTIVNĚJI a více do hloubky. ZNÁSOBUJE ÚČINKY OŠETŘENÍ!