Kryolipolýza FREEZEFAT

Kryolipolýza – zmražení tukových buněk je nejefektivnější metodou odbourání podkožního tuku, při které nedochází k mechanickému (invazivnímu) zásahu do těla. Ošetření je zcela neinvazivní a pro tělo zcela přirozené. Ošetření kryolipolýzou minimálně zatěžuje organismus a je vhodné i pro klientky bez pravidelné fyzické aktivity.

PRINCIP OŠETŘENÍ

Principem kryolipolýzy je zmrazení tukových buněk a jejich následné odplavení lymfatickým systémem. 

Výzkumy dokázaly, že podchlazení tkáně vede k vysoce efektivní lipolýze – procesu odbourávání tukových zásob. Jedná se o maximálně efektivní, bezpečný a pro tělo zcela přirozený zákrok bez vedlejších účinků. K odstranění tukových zásob dochází postupně a tělo tak není téměr vůbec zatěžováno.

PRŮBĚH OŠETŘENÍ

Pro ošetření je používána originální ochranná membrána, která chrání pokožku před poškozením. Bod mrazu při ošetření je -1 až – 5 stupňů Celsia. Ošetření vychází s výzkumu, že tukové buňky jsou náchylnější k zmrazení než ostatní buňky. Na ošetřovanou partii je umístěna bezpečnostní membrána, která chrání povrch pokožky před zmražením, ale chlad proniká až do hlubokých struktur pokožky.  Přiložíme aplikační koncovku, tzv.transducér. Dochází k vakuovému sání určené oblasti s tukovými usazeninami a následně k řízenému ochlazování. Tukové buňky jsou náchylné k ochlazování díky saturovaným mastným kyselinám. Nedochází tedy k poškození okolní tkáně. Ostatní periférní nervy, krevní žilky, melanocyty a další zůstávají netknuté. V průběhu ošetření pociťujete zpočátku mírný tlak a lokalizovaný pocit chladu, obojí však po několika minutách ustupuje a ošetření je příjemné.

PARTIE VHODNÉ PRO APLIKACI 

Kryolipolýza je vhodná pro všechny partie Vašeho těla, musí tam však být dostatečná tuková zásoba pro nasátí do aplikační hlavice. Nejčastěji se ošetřuje břicho, boky, vnější a vnitřní stehna, banánky pod zadečkem, vnitřní část paží, spodní část zad. 

POČET OŠETŘENÍ A VÝSLEDKY OŠETŘENÍ

Výsledky vždy záleží na reakci těla.

Podle klinických studií dochází k redukci podkožní tukové tkáně o 25 -45 % během 2-4 týdnů. To zhruba odpovídá redukci tukové vrstvy o 1-5 cm.  

Ošetření se provádí vždy maximálně na 2 – 4 partiích během 1 aplikace. Ošetření 1 partie trvá 45 minut. Doporučuje se ošetření určené partie zopakovat po 4-6 týdnech.

KONTRAINDIKACE OŠETŘENÍ

Kontraindikace ošetření: onkologická onemocnění, onemocnění srdce, cukrovka, chladová alergie, rozsáhlé strie, křečové žíly a metličky, onemocnění jater a ledvin, těhotenství, očkování v posledních 14 dnech a další závažná onemocnění.

CENÍK OŠETŘENÍ

KRYOLIPOLÝZA 1 nasátí
1 200 Kč45 minut

1 nasátí pro konkrétní oblast

Balíček 4 nasátí KRYOLIPOLÝZA
SLEVA 3 800 KčPůvodní cena: 4 800 Kč4 x 45 minut

Balíček 4 ošetření (45 minut). Můžete využít na ošetření odlišných nebo stejných partií.