Kombinovaná pedikúra

Kombinovaná pedikúra se řadí mezi nejmodernější přístupy v péči o nohy. Spojením medicinální mokré pedikúry a suché přístrojové pedikúry získávají Vaše nohy maximální péči. Během mokré pedikúry dochází k odstranění přebytečné kůže a otlaků, výsledkem suché pedikúry je zahlazení nerovností po kterém zůstávají nohy krásně hladké.

Naši specialisté provádějí kombinovanou pedikúru KOMBI nebo kombinovanou pedikúru spojenou s relaxací SPA.

Kombinovaná pedikúra KOMBI

Kombinovaná pedikúra KOMBI využívá výhod obou typů ošetření – medicinální mokré pedikúry a suché přístrojové pedikúry. Ošetření začíná koupelí nohou v lázni se změkčujícími přísadami. Koupel trvá přibližně 20 minut a během této doby dochází ke změkčení otlaků a mozolů. Poté pedikéka začne s odstraňováním přebytečné kúže a otlaků. Při mokré pedikúře terapeutka používá credo (speciální žiletku) nebo skalpel, s pomocí kterého opatrně odstraní změkčené kožní přebytky. K dočištění a zarovnání nerovností dochází použitím speciálních brusných kotoučů při přístrojové pedikúře. Následuje úprava nehtů – zastřižení, opilování, změkčení a případné zdobení lakem, popř. aplikace gelu nebo Shellacu CND. Na závěr pedikérka nanáší speciální krém či olej, popř. provede provede peeling a masáž. Obvykle celá pedikúra (BASIC) trvá 60 – 70 minut.

Kombinovaná pedikúra SPA

Základem SPA pedikúry je mokrá pedikúra, která je doplněna o suchou pedikúru, peeling, masáž a zábal.

Po klasické koupeli nohou v lázni se změkčujícími přísadami, kdy dojde ke změkčení otlaků a mozolů, pedikérka nohy důkladně osuší a začne s odstraňováním přebytečné kůže a otlaků. Drobné nerovnosti jsou vyrovnány suchou pedikúrou. Po tomto klasickém ošetření následuje peeling nohou, kterým se odstraní odumřelé částečky kůže, pokračuje se hydratačním změkčujícím zábalemmaskou a prokrvující, blahodárnou masáží.

Pedikúra SPA příznivě působí na pokožku nohou, uvolňuje svaly a příjemně si při ní odpočinete. Má omlazující a ozdraveující efekt díky použití speciálních přípravků, které změkčují, zvlhčují a dodávají pokožce elastičnost.

SPECIÁLNÍ OŠETŘENÍ

ODSTRANĚNÍ KUŘÍCH OK

Kuří oka a mozoly jsou odumřelou zrohovatělou kůží v malých oblastech vystavených tlaku a tření. Nabízíme jejich odstraňování. Určitě však doporučujeme odstranit tlak a tření, které kuří oko způsobilo. Odstranění kuřích ok neprovádíme samostatně, jen v rámci kompletní pedikúry.

ZAROSTLÉ NEHTY

Zarostlé nehty vznikají,když jsou jeden nebo oba konce nehtu vtlačeny do okolní kůže a zarůstají do ní, trpí většinou zejména palce. Bolest je velmi nepříjemná. I s tímto problémem Vám dokážeme pomoci, důležté je však stříhat nehty do správného tvaru. Řešení zarostlých nehtů neprovádíme samostatně, jen v rámci pedikúrního ošetření.

LAKOVÁNÍ

Lakování je běžnou procedurou. Pro trvanlivost lakového nánosu je potřeba použít několila dalších přípravků kromě samotného laku. Jde především o bázový podkladový lak, který vyrovná povrch přírodního nehtu a chrání nehty před působením barevných pigmentů, které jsou obsaženy v laku. Důležitý je take vrchní lak, který chrání barevný lak před UV zářením, praskáním a olupováním. Používání všech potřebných přípravků zaručí delší trvanlivost laku a jeho stálý lesk. Lakování neprovádíme samostatně, je v rámci kompletní pedikúry.

APLIKACE GEL LAKU NEBO SHELLAC CND

Gel laky vypadají jako laky, nanášejí se jako laky, ale mají pevnost gelů a vytvrzují se v UV lampě. Vydrží na nehtech mnohem déle než klasické laky. Profesionální gel laky a Shellac CND nabízejí širokou škálu odstínů. Při aplikaci Shellac CND není nutné nehty pilovat a nedochází k porušení nehtu.

Kontraindikace ošetření: Rozšířené plísňové a bakteriální onemocnění, zanícená kuří oka, hnisající nehty, rozšířené bradavice, kožní onemocnění vyvolané parazity. Před ošetřením upozorněte ošetřující, pokud trpíte cukrovkou.

CENÍK OŠETŘENÍ

Pedikúra KOMBI
690 Kč60 minut

Kompletní mokrá pedikúra kombinovaná se suchou.

Pedikúra SPA
990 Kč90 minut

Kompletní mokrá pedikúra včetně suché pedikúry, peelingu, masáže, zábalu a masky.

Odstranění kuřího oka
od 100 Kč

1 ks, jen v rámci kompletní pedikúry, samostatně neprovádíme

Řešení zarostlého nehtu
od 100 Kč

1 ks, jen v rámci kompletní pedikúry, samostatně neprovádíme

Lakování k pedikúře
150 Kč

Lakování samostatně neprovádíme.

Francouzká pedikúra
250 Kč

Samostatně neprovádíme.

Aplikace Shellacu CND nebo gel laku
200 Kč

Neprovádíme samostatně. Jen v rámci kompletní pedikúry.

Odstranění Shellacu CND nebo gel laku, pokud není nová aplikace součástí ošetření
250 Kč

Zábal nohou k pedikúře BASIC
100 Kč

Peeling nohou k pedikúře BASIC
100 Kč

Masáž nohou k pedikúře BASIC
100 Kč