IPL ARIANE – fotoomlazení, depigmentace, odstranění rozšířených žilek

Proces stárnutí je nejvíce viditelný na pokožce v obličeji, krku a dekotu. Napomáhají tomu externí vlivy jako sluneční záření, kouření, pohyb v klimatizovaných prostorech a další negativní vlivy.

Fotorejuvenace (fotoomlazení) je termální narušení kolagenu v pokožce. V pokožce následně dochází k aktivaci procesu hojení rány, začíná uvolňování látek, které působí na regeneraci kožních buněk. Tímto způsobem se povzbuzují k činnosti buňky, které stimulují produkci kolagenu. Tak je způsobeno zvýšení pružnosti a pevnosti kůže. Dalšími výsledky fotorejuvenace je zlepšení kvality pokožky, redukce pigmentových skvrn a rozšířených žilek, vyplnění drobných jizev a hlavně vyhlazení vrásek. Všechna ošetření lze provést během jednoho ošetření – ošetření 3 v 1.

Fotorejuvenace (fotoomfazení) se provádí nízkými dávkami světelné energie. Pro každý problém je určeno přesně určené spektrum světla.

Přístroj Ariane francouzské značky Eurofeedback je jediná technologie na světě, která je certifikována pro vysokou spektraci, která zajišťuje vysokou účinnost tohoto ošetření.

PRŮBĚH OŠETŘENÍ

Hlavice je přiložena k pokožce obličeje, krku, dekoltu nebo rukou. Světlo se dostává hluboko pod pokožku, kde stimuluje kolagenová vlákna, pohltí rozšířené žilky a odstraňuje pigmentaci. Přibližně po 14 dnech dochází k redukci pigmentových skvrn, vyplnění drobných jizev a hlavně vyhlazení vrásek.  Po 3-4 týdnech dochází k odstranění žilek. Rozšířená žilka je při ošetření zatavena.

Fotorejuvenace je fotoomlazení, které zvyšuje pružnost a pevnost pleti. Je rychlé, minimálně bolestivé a prakticky bez omezení každodenních aktivit. Doporučujeme maximálně 3 ošetření po 4 týdnech.

Odstranění rozšířených žilek – aplikace způsobuje zatavení rozšířených žilek a jejich vstřebání. To vše probíhá uvnitř pokožky. Po několika týdnech se žilky vytratí. Doporučujeme 2-3 ošetření podle šířky  a intenzity výskytu žilek.

Odstanění pigmetnových skvrn – pigmentové jsou procesem IPL vytaženy na povrch, kdy se odrolí a zůstává čistá pokožka. Doporučujeme 2-4 ošetření po 3-4 týdnech.

FOTOREJUVENACE + ODSTRANĚNÍ PIGMENTACE + ODSTRANĚNÍ ROZŠÍŘENÝCH ŽILEK

KONTRAINDIKACE OŠETŘENÍ

  • opálená pokožka
  • onemocnění srdce, kardiostimulátor
  • onkologická onemocnění
  • epilepsie
  • těhotenství

CENÍK OŠETŘENÍ

Fotorejuvenace (fotoomlazení) nebo odstranění pigmentu nebo odstranění žilek na obličeij
SLEVA 1 900 KčPůvodní cena: 3 900 Kč30 minut

Ošetření celého obličeje.

Fotorejuvenace nebo odstranění pigmentu nebo odstranění žilek na krku nebo dekoltu
SLEVA 1 900 KčPůvodní cena: 3 900 Kč30 minut

Ošetření celého krku nebo dekoltu

Ošetření 3 v 1 obličeje
SLEVA 2 500 KčPůvodní cena: 5 000 Kč30 minut

Fotorejuvenace + odstranění pigmentace + odstranění rozšířených žilek

Odstranění rozšířených žilek nebo pigmentových skvrn – místně
100 – 5 000 Kč

Cena je stanovena na základě konzultace podle počtu kliků.