Facelift THERMAGE FLX

V naší tváři se zrcadlí mnoho příběhů. Zatímco vrásky mohou hovořit o zkušenostech, ochablé kontury tváře většinou spíše vypovídají o únavě.

Mezi příznaky stárnutí patří snížená elasticita kůže způsobená zpomalenou produkcí kolagenu.  Jedinou možností, jak řešit tento problém, byla doposud plastická chirurgie. Několik let je využívána moderní technologie thermage, která byla vyvinuta k odstranění ochablosti pleti a intenzivní stimulaci kolagenu.

V roce 2020 přichází na trh inovované ošetření THERMAGE FLX, která zajišťuje o 40% vyšší účinnost než předchozí technologie. Tuto technologickou novinku můžete využít také v našem dermálním centru.

Výsledkem je vypnutá pleť, redukce mimických vrásek, redukce ochablosti kontur, povislosti spodních a horních víček. Ošetření THERMAGE FLX je doporučeno pro ošetření obličeje, krku a dekoltu a také rukou.

THERMAGE FLX představuje novou neinvazivní (nechirurgickou) technologii, která radiofrekvenční tepelnou energií podporuje tvorbu kolagenu v hlubokých vrstvách kůže, zatímco svrchní části pokožky jsou ochlazovány. THERMAGE FLX zpevňuje a vypíná kůži. Současně spouští tělu vlastní mechanismus tvorby kolagenu zodpovědného za pevnost kůže a za její mladistvý vzhled. THERMAGE FLX tak využívá přirozenou regenerativní schopnost organismu.

Doba potřebná pro jedno ošetření závisí na ošetřované oblasti, zpravidla však zabere 30 – 60 minut. Jedná se obezbolestnou proceduru, pouze velmi citliví jedinci mohou místy pociťovat lehké štípnutí. Klient vnímá krátké chladivé doteky prokládané krátkým pocitem tepla, které indikuje stimulaci tvorby kolagenu. Zákrok nevyžaduje žádnou další rekonvalescenci. 

Výsledkem tohoto neinvazivního liftingu je vypnutí pokožky a zlepšení její kvality díky tvorbě výrazného množství nového kolagenu. Zjemnění vrásek a mladistvý vzhled přetrvává i několik let. Tato procedura dosahuje během jediného zákroku velmi intenzivních a viditelných výsledků.

Kůže je po ošetření nejen vypnuta, ale získává také ztracený tonus, pružnost a je obnoven její mladiství vzhled. Bezprostředně po ošetření je pokožka výrazně jemnější na povrchu a pevnější na dotek.

Viditelný litingový efekt nastupuje bezprostředně po ošetření a v několika následujících měsících sílí. K výrazné přestavbě kolagenových vláken dochází cca 4 týdny po ošetření a dále probíhá až 12 měsíců.

Efekt ošetření je tak viditelný až několik let. Ošetření je vhodné pro všechny typy a barvy pleti a v porovnání laserovými ošetřeními stačí podstoupit jen jednou.

CENÍK OŠETŘENÍ

Thermage FLX obličeje, krku a dekoltu
SLEVA 4 900 KčPůvodní cena: 8 900 Kč60 minut

Kompletní ošetření obličeje, krku a dekoltu včetně kontur obličeje, spodních a horních víček.

Thermage FLX obličeje
SLEVA 3 400 KčPůvodní cena: 5 900 Kč30 – 40 minut

Kompletní ošetření obličeje včetně kontur obličeje, spodních a horních víček.