RADIOFREKVENCE, LIPOLÝZA, VACUUM

Každá anticelulidní metoda má své výhody a nevýhody. Připravili jsme pro Vás unikátní kombinaci metod, které zajistí maximální účinky – úbytek centimetrů, redukci celulitidy a zpevnění pokožky. V našem dermálním Vám odborná specialistka vytvoří individuální plán pro Vás.

APLIKAČNÍ METODY

LIPOLÝZA (ultrazvuková kavitace) je určena pro výrazný úbytek centimetrů.

RADIOFREKVENCE je určena pro výraznou redukci celulitidy a tvarování tělal

VAKUUM zvyšuje elasticitu pokožky a zrychluje lymfatický oběh.

Kombinací těchto technologií dosáhnete maximálních výsledků. Naše specialistky jsou vyškoleny pro tvorbu individuální péče o Vaše tělo.

ULTRAZVUKOVÁ LIPOLÝZA (kavitace)

Kavitace je nejúčinnější pro korekci lokalizovaných disproporcí a redukci objemu v izolovaných oblastech u jinak štíhlých žen i mužů, zejména vnějších stehen a tzv. banánků pod zadečkem a boků u bříška.  Dochází k viditelnému úbytku centimetrů v ošetřované partii.

Principem kavitace je působení nízkofrekvenčního ultrazvukového vlnění na buněčnou membránu tukové buňky. Kavitace slouží k odbourání tukových ložisek a k odstraňování celulitidy a to tak, aby nedošlo k jakémukoliv narušení integrity kůže nebo k nepříznivému ovlivnění okolních orgánů. Nízkofrekvenční ultrazvuk zasahuje až do hloubky 9 cm,  tzn. ,že je vhodný pro silné usazeniny v různých oblastech. Obsah tukových buněk (tuk) se uvolní, dostane se do mezibuněčného prostoru, ze kterého je přirozeným způsobem cestou lymfatického sytému derivován do krve, ze které je následně vylučován přirozeným způsobem ven z těla.

Po destrukci buněčné membrány tukových buněk dochází k vyplavení tuku ve formě triglyceridů do intersticiální tekutiny mezi buňkami. Zde je enzymaticky metabolizován do formy glycerolu a volných mastných kyselin (FFA). Ve vodě rozpustný glycerol je použit jako zdroj energie, zatímco nerozpustné volné mastné kyseliny jsou transportovány do jater, kde jsou nejprve zpracovány a následně využity jako zdroj energie. Metabolické produkty jsou pak v obou případech vylučovány. Tuk je tedy odváděn ven z těla lymfatických systémem, proto je nezbytnou součástí ošetření přístrojová lymfodrenáž.

Průběh ošetření a doporučení

Před kavitační procedurou je vhodné dodržovat zvýšený pitný režim, zejména však den před samotnou kavitací. Během dne, na který je naplánována Vaše procedura, a několik dní poté, je doporučeno vypít nejméně 4 litry neperlivé neslazené vody denně tak, aby mohlo docházet k plynulému odplavování rozbitých tukových buněk ven z těla.

Proškolený terapeut podle Vašeho přání (při respektování kritérií daných pro kavitační proceduru jednotlivých částí těla) po aplikaci ultrazvukového gelu přiloží kavitační ultrazvukovou sondu. Samotná kavitace a manipulace sondou je prováděna s použitím mírného tlaku a velmi pomalými tahy. Během procedury je možné, že budete cítit lehké mravenčení, pocit tepla nebo jemné poštipování v ošetřované oblasti. Je běžné,že klient slyší mírné pískání.

Kavitace probíhá ambulantně bez nutnosti anestezie. Délka procedury je závislá na rozsahu části těla, na kterou je aplikována procedura, neměla by přesahovat 60 minut. Během jednoho sezení dochází k individuální redukci objemu ošetřované části těla. Ne vždy je možné během jednoho sezení dosáhnout cílové redukce objemu, případně obvodu ošetřované oblasti. Některé klientky cítí úbytek v centimetrech, některé výrazné změknutí ošetřované oblasti. Kavitaci je možné opakovat přibližně po 1 týdnu. Doporučuje se 3-6 ošetření pro danou partii.

Po ukončení kavitace budete uloženi na relaxační lůžko a budou Vám navlečeny lymfodrenážní nohavice. Tento vysoce účinný prostředek pomůže nastartovat a akcelerovat drenáž obsahu destruovaných tukových buněk.

Jak již bylo uvedeno, je nezbytné v období před i po kavitaci dodržovat pravidelný a zvýšený pitný režim, minimálně 4 litry neperlivé neslazené vody denně. Navíc je potřeba vyvarovat se jídel s vysokým obsahem tuků, aby mohl být všechen destruovaný obsah tukových buněk bez problémů odstraněn z těla a příslušné metabolické a eliminační procesy nebyly zbytečně saturovány nově přijímanými tuky z potravy. Je také výhodné v období po kavitaci zvýšit fyzickou aktivitu, čímž se zintenzívní prokrvení celého organismu.

Kontraindikace

Antibiotika, kortikoidy, epilepsie, zánět žil v akutní fázi, onemocnění srdce, ledvin a jater, nestabilizovaný stav štítné žlázy, otevřené poranění kůže a chronický zánět tlustého střeva. Dále nedoporučujeme nastávajícím a kojícím maminkám, lidem s kovovým implantátem v těle. Pokud trpíte dalšími závažným onemocněním, prosím konzultujte možnost ošetření.

RADIOFREKVENCE A VAKUUM

Radiofrekvenční ošetření je určeno zejména pro klientky, které trpí celulitidou a mají ochablou pokožku. Pro maximální účinky je optimální kombinace s kavitací nebo vakuem. Dochází k vypnutí pokožky a výrazné redukci celulitidy. Metoda velmi účinně a rychle zpevňuje a vypíná pokožku na různých částech těla.

Principem této metody je vyvolání tepelného efektu, díky kterému je stimulována tvorba nového kolagenu. Metodu radiofrekvence je možno kombinovat s vakuem. Tuto kombinaci doporučujeme pro klientky, které nejsou vhodné pro ošetření kavitační technologií, protože je šířka tukové vrstvy menší než 2 cm nebo potřebují vyhladit celulitidu i v pokročilé fázi, pro lifting pokožky nebo po těhotenství.

Při ošetření terapeutka pohybuje hlavicí po ošetřované partii, vždy je nejdříve aplikované speciální serum. Klientka cítí příjemné teplo. Výsledkem je viditelně pevnější a pružnější pokožka, dále dochází ke znatelnému zmírnění projevů celulitidy, redukci objemu a celkové tonizaci pleti. Ošetření radiofrekvencí navíc podporuje krevní oběh, což je velmi příznivé pro osoby s oběhovými problémy. Jelikož je díky ošetření podpořeno lepší prokrvování tkání, dochází také k jejímu lepšímu okysličování.

Po ošetření je pokožka lehce začervenalá, nicméně tento průvodní jev zmizí v krátké době. Ošetření radiofrekvencí nemá žádné vedlejší účinky a není bolestivé, klient cítí pouze mírné teplo v ošetřované oblasti. Ihned po ošetření se klient může vrátit zpět do běžného života.

Počet ošetření záleží na stavu pokožky každého klienta a na jeho požadavcích, přičemž je doporučováno 4-6 sezení. Mezi jednotlivými ošetřeními by měl být časový odstup přibližně 7 dní.

Kontraindikace

Nemocní v terminální fázi, těhotenství, horečnaté stavy, vážná srdeční onemocnění a kardiostimulátor, rakovina, nemoci pojivové tkáně, kovové implantáty v místě ošetření .

CENÍK OŠETŘENÍ

Zkušební ošetření 45 minut včetně přístrojové lymfodrenáže 30 minut
890 Kč90 minut

Ošetření 1 technologií nebo individuální kombinace více technikami..

Kombinované ošetření 60 minut včetně přístrojové lymfodrenáže 30 minut
2 500 Kč90 minut

Ošetření 1 technologií nebo individuální kombinace více technikami.

Kombinované ošetření 45 minut včetně přístrojové lymfodrenáže 30 minut

Ošetření 1 technologií nebo individuální kombinace více technikami.

Kombinované ošetření BALÍČEK 4 X 60 minut včetně přístrojové lymfodrenáže 4 x 30 minut
SLEVA 4 400 KčPůvodní cena:

Kombinované ošetření BALÍČEK 4 X 45 minut včetně přístrojové lymfodrenáže 4 x 30 minut
SLEVA 3 800 KčPůvodní cena: