Facelift DERMAHIFU

Ošetření HIFU je jedním z nejmodernějších a nejvýkonnějších estetických neinvazivních ošetření, které efektivně bojuje se známkami stárnutí a projevy zemské gravitace na pokožce a které umožňuje cílit do předem určené hloubky pleti. Pokožka po ošetření reaguje tvorbou nového kolagenu, díky které se postupně zpevní a vypne. Svrchní část pokožky přitom zůstává neporušená. 

Ošetření umožňuje cílit do přesně určené hloubky pokožky 1,5 mm, 3 mm a 4,5 mm. Během jednoho ošetření můžeme zacílit všechny 3 hloubky pokožky, což žádný jiný přístroj v estetické péči nedokáže.

INDIKACE OŠETŘENÍ okusovaným ultrazvukem HIFU:

 • vypnutí pleti a její rejuvenace,
 • výrazná redukce i hlubokých vrásek
 • redukce ochablosti pleti
 • redukce ochablosti spodních a vrchních víček.

PRINCIP FUNGOVÁNÍ

Silným fokusovaným (vysokofrekvenčním) ultrazvukem změníme strukturu tkáně a zajistíme efekt omlazení. Ultrazvukové vlny s určitou vlnovou délkou jsou soustředěné do přesného bodu a tím v tomto bodu vzniká vyšší teplota – v tomto bodu dochází ke kontrakci kolagenových vláken. 

HIFU cílí do stejných hlubokých subdermálních struktur zvaných „superficiální muskulární aponeurotický systém“ (SMAS) jako plastická chirurgie při klasickém liftingu. HIFU pomocí ultrazvukové aplikační koncovky – transduceru – aplikuje vícenásobné pásy energie do různých hloubek kůže, a tím vytváří 3D matrici termálních koagulačních bodů (TCP) v konkrétních požadovaných místech a hloubkách. To vede k viditelnému efektu liftingu a zpevnění, stejně tak i k postupnému efektu neokolageneze podporující mladistvý vzhled. Využívá přirozenou regenerativní schopnost organismu a postupně obnovuje paměť svalové struktury pokožky a podpůrnost tkáně.

Ošetření je určeno pro odstranění již vzniklých poškození pleti, je doporučeno také jako anti-aging ošetření pro zpomalení stárnutí a zpomalení tvorby vrásek. Je doporučeno pro všechny věkové kategorie od 25 tého roku. DERMAHIFU neřeší jen projev stárnutí pleti, ale zejména jeho příčinu – nejde o vyhlazení pokožky zvenku, ale zevnitř. Díky obnovení tvorby kolagenu (jeho nedostatečná tvorba je příčinou vzniku vrásek a ochabnutí pleti) si pokožka udrží mladistvější vzhled. Podle klinických studií trvá účinek jediného ošetření po dobu 1-3 let.

Deklarovaný účinek nastává v období 7 dní až 60 dní v závislosti na stavu pleti. Klientka se může vrátit do běžného života ihned po ošetření. Ošetření neporušuje povrch pleti. Působí v hlubokých strukturách. Ošetření je určeno i pro klietnky s kuperózou.

Ošetření je doporučeno podstoupit jednou za 1-2 roky. Ošetření lze provádět jako jedno z mála i klientkám s kuperózou (rozšířenými žilkami).

KONTRAINDIKACE OŠETŘENÍ

 • srdeční onemocnění, kardiostimulátor
 • epilepsie a další neurologická onemocnění
 • aktivní infekce
 • těhotenství
 • onkologická onemocnění
 • kovové implantáty v místě aplikace
 • a další závažná onemocnění

CENÍK OŠETŘENÍ DERMAHIFU

Kompletní ošetření DERMAHIFU (3 aplikačními hlavicemi)
SLEVA 5 900 KčPůvodní cena: 12 900 Kč90-120 minut

Ošetření celého obličeje včetně horních a spodních víček, očního okolí a kontur obličeje. Během ošetření se používají všechny 3 aplikační hlavice (1,5 mm, 3 mm, 4,5 mm) pro přesné zamíření problematických partií.

Kompletní ošetření DERMAHIFU (1 aplikační hlavicí)
SLEVA 4 900 KčPůvodní cena: 7 900 Kč60 – 90 minut

Ošetření celého obličeje včetně horních a spodních víček, očního okolí a kontur obličeje. Během ošetření se používá 1 aplikační hlavice podle indikací problémů na pleti – hloubka ošetření 1,5 mm nebo 3 mm nebo 4,5 mm.

Ošetření DERMAHIFU horních a spodních víček a očního okolí
SLEVA 2 900 KčPůvodní cena: 3 900 Kč30 – 60 minut

Ošetření oblasti očí – horních a spodních víček a očního okolí 2 aplikačními hlavicemi (1,5 mm a 3 mm)