O nás

Milé klientky a klienti,

Již dvanáctým rokem Vám nabízíme naše služby ve dvou studiích na Praze 4 – na Pankráci a v Kunraticích. Na 150 m si můžete vybrat služby od kadeřnictví až po pedikúru. Každé studio je rozděleno na Relax centrum a Centrum hubnutí. Je jen na Vás, které služby se rozhodnete využít.  Samozřejmostí je voda, káva nebo čaj v rámci našich služeb zdarma. Je naším přáním, aby se každá z Vás cítila jako princezna.  Můžete u nás strávit hodinu nebo celý den. Samozřejmostí je zapůjčení županu, ručníku a jednorázového obutí.

Body calm kosmetika

Naše terapeutky jsou certifikované ve svých oborech a disponují několikaletou praxí. Pro odborné procedury jsou vyškoleny terapeutky se zdravotním vzděláním.

U každé služby najdete na těchto stránkách ikonku, na které pobočce službu poskytujeme.

Začít den můžete kosmetikou, pedikúrou nebo manikúrou. Vašim vlasům dopřejte péči v kadeřnictví, kde kromě standardních služeb nabízíme novinku masáž hlavy speciální technikou pro zlepšení struktury vlasů a celkové uvolnění, keratinizaci, aplikaci brazilského keratinu Brazilian Blowout nebo prodlužování vlasů. Samozřejmostí je poradenství v péči o vlasy a výběr přípravků pro domácí použití. Jako novinku nabízíme Proměny a kurzy vizážistiky, barevné typologie, líčení a další odborné kurzy.

Uvolnění pro Vaše tělo Vám přinese klasická masáž nebo některá z relaxačních - čokoláda, med, reflexologie nebo lávové kameny. Mezi novinky patří služby fyzioterapeuta a manuální lymfatické masáže prováděné zdravotníkem.

Naše Centrum hubnutí nabízí řešení problémů s hubnutím a celulitidou formou speciálních programů založených na přístrojových procedurách, speciálních zábalech i intenzivní terapii. Součástí naší nabídky jsou také detoxikační procedury. Naše Centrum hubnutí je vybaveno nejmodernějšími technologiemi současnosti  - radiofrekvencí, kavitací, lymfodrenáží, podtlakovou techniku Starvac, kryolipolýzou, laserovou lipolýzou a nově nabízíme v pobočce na Pankráci cvičení v podlaku nebo thermu Vacufit a Vibra plate. Pro každý Váš problém můžeme nalézt řešení. Před vstupem do Centra hubnutí doporučujeme konzultaci o Vašich přáních a problémech, které byste ráda vyřešila, s naší odbornou konzultantkou, která Vám jednotlivé procerury představí a sestaví individuální program na míru. Konzultace poskytujeme zdarma ke všem procedurám.

Starvac - podtlaková masáž (nástupce Vacupressu), která zrychlí lymfatický systém, zajistí úbytek několika centimetrů, vyhladí celulidu, ideální na problematické partie  a celkovou souměrnost Vaší postavy                                    

Lymfodrenážní nohavice - určené na otoky nohou, po tromboze, odvodňění, v kombinaci se zábalem viditelné výsledky při redukci celulitidy, pročišťuje lymfatický system. Lze kombinovat s manuální lymfodrenáží.

Sauna oblek - revoluční přístroj v detoxikaci organismu a odstraňování přebytečných tekutin z těla, okamžitý efekt, úbytek několika centimetrů během jednoho ošetření - vhodné pro společenské události

Neinvazivní liposukce –kavitace – revoluční metoda v odstraňování problémových partií, u většiny klientek dochází k úbytku několika centimetrů již po první aplikaci

Radiofrekvence – metoda vhodná pro lifting uvolněné kůže, po porodech, vyhlazení pokožky a celulitidy, tato metoda je vhodná i na ošetření obličeje – dochází ke stimulaci kolagenových vláken a dokonalému liftingu obličeje

Kryolipolýza – zmražení tukových buněk zejména v oblasti břicha a boků, vždy za použití bezpečnostní membrány a při minusových hodnotách

Pro trvalou depilaci a fotoomlazení nabízíme IPL - intenzivní pulsní světlo - přístroj má 15 světových patentů. Poskytuje trvalou depilaci tmavých, světlých i šedivých chloupků, fotoomlazení, odstranění pigmentových skvrn a rozšířených žilek.

Pro skvělé opálení nabízíme solárium.  V pobočce Antala Staška vertikální solárium s integrovanou vibrační deskou a v pobočce v Kunraticích horizontální solárium.

Mezi novinky patří mezoterapie mikrojehličkováním Derma perem s aplikací kmenových buněk – omlazení pleti vyrovnávající se frakčnímu laseru. THERMAGE Ultra oddálí tvorbu vrásek až o několik let. Tento velmi uznávaný neivnazivní lifting se stal nedílnou součástí kosmetické péče po celém světě.

Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že u nás najdete vše co očekáváte.

TEAM ESTETICKÉHO CENTRA BODY CALM