ZEŠTÍHLUJÍCÍ ANTICELULIDNÍ OŠETŘENÍ

Přijde Vám, že Vás tělo neposlouchá…přibývají kilogramy…pokožka ztrácí pružnost… přibývá celulitida…

…pak jste správně v Centru hubnutí studia Body Calm…

Domluvte si Vaši osobní vstupní konzultace – samozřejmě bezplatně. Při této konzultaci společně probereme co Vás trápí a jak bychom to mohli změnit.  Program připravujeme pro každou  klientku (klienta) individuálně. Vstupní konzultaci si můžete domluvit na tel. 608 040 015 . 

Nabízíme výběr 15 technologií, které zkombinujeme na míru. Vybírejte z více než 50 procedur. Využijte komplexní nabídku. Více v sekci PŘÍSTROJOVÉ PROCEDURY nebo NABÍDCE BALÍČKŮ.

Pro koho jsou určené?

 • potřebujete vyhrát svůj boj s celulitidou, zeštíhlit problematické partie Vašeho těla, zformovat postavu?
 • potřebujete pročistit Vaše tělo, zlepšit lymfatický tok, podpořit funkčnost oběhu?

 

Jaké budete pociťovat výsledky při speciálních programech?

 • zlepší kůži pokrytou celulitidou
 • zpevní ochablou  kůži, projeví se úbytek v problémových partiích
 • bude se lépe spalovat podkožní tuk
 • odvádí přebytečnou vodu z těla
 • zredukuje tukové zásoby, zvýší elasticitu pokožky
 • detoxikují organismus
 • budete se cítit odpočinutá

Kdy rozpoznáte výsledky?

Každá klientka reaguje na procedury odlišně. Vždy závisí na životním stylu, množství pohybu, stravovacích návycích a PITNÉM REŽIMU!

Některá klientka rozpozná změny již při druhé návštěvě, většina klientek u čtvrtého nebo pátého ošetření. Změny se projeví nejdříve na pokožce, která se stává pevnou a pružnou. U neinvazivní liposukce dokonce již po prvním ošetření.

Můžeme garantovat výsledky!

 • kůra bude provedena v počtu doporučeném ošetřujícím
 • bude dodržován pitný režim
 • klientka nepodstupuje v době procedur hormonální léčbu
 •  příjem energie nebude větší než výdej

Často kladená otázka: Jaký je rozdíl mezi kavitací, radiofrekvencí a kryolipolýzou?

Naše studia se soustředí na kompletní služby týkající se péče o tělo, proto Vám nabízíme všechny tyto technologie a další řešící nejen důsledek nesprávného životního stylu, ale i příčinu.U všech ošetření je nezbytné dodržovat dostatečný pitný režim!!!

Kavitace je technologie určená pro klientky, které řeší některé problematické partie, pohybují se, udržují zdravý životní styl a přesto jsou partie, které nemohou zhubnout. Výsledky kavitace jsou u většiny klientek viditelné ihned po aplikaci. Ceny od 390 Kč.

Kryolipolýza je technologie určená pro klientky, které se chtějí zbavit tukové vrstvy v určité partii, necvičí, nejsou schopny nebo ochotny držet diety a neočekávají výsledek ihned (výsledky této technologie jsou viditelné až po 1 měsíci). Výsledek je trvalý a   minimální úbytek tukové vrstvy je 25%. Ceny od 390 Kč.

Radiofrekvence je technologie určená pro klientky, které řeší celulitidu, povadlou kůži, podbradek nebo vrásky na obličeji. Výsledek je viditelný ihned po ošetření. Ceny od 390 Kč.

Vhodné je doplnit procedury domácí péčí. Informujte se u našich vyškolených asistentek.

Kombinace přístrojů zvyšuje efektivitu a účinnost ošetření. Jakákoli kombinace alespoň 2 přístrojů řeší Váš problém RYCHLEJI, EFEKTIVNĚJI a více do hloubky. ZNÁSOBUJE ÚČINKY OŠETŘENÍ! Kontaktujte naši konzultantku a využijte možnosti konzultace ZDARMA.

Sledujte naši speciální nabídku v sekci  Nabídka balíčků.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

HUBNUTÍ