Výplně a mezonitě

Nabízíme zákroky neinvazivní estetické ordinace. Všechny aplikace jsou poskytovány výhradně lékařkou. Jedná s o ambulantní zákroky, které přinášení výrazný efekt. K dispozici máme lokální umrtvení, takže zákroky jsou nebolestivé.

Mezi nejžádanější ošetření patří vyhlazení vrásek na čele, vyhlazení vějířků kolem očí, odstranění nosoretních vrásek, remodelace obličeje, zvětšení rtů, zpevnění kontur rtů,  odstranění kruhů pod očima, redukce tukové tkáně a podpora růstu vlasů.

Novinkou je lifting obličeje pomocí mezovláken. Po dvou měsících se kolem mezovláken vyrvoří neviditelná vstva nové kolagenové tkáně a tím se posílí prvopotáčení účinek zpevnění.

 

BTX

  • redukce mimických vrásek
  • rychlé nebolestivé ošetření
  • možnost okamžitého návratu do práce
  • prevence vrásek

Aplikovaná látka přeruší nervosvalové spojení, tím se zabrání svalu v jeho smršťování a tedy i ve vytváření nebo prohlubování vrásky. Pokud se aplikace opakuje, sval se nesmršťuje delší dobu a vráska (poškozená tkáň) se v podstatě hojí.

Vlastní zákrok je prováděn ambulantně, po dezinfekci oblasti je provedena lehká anestezie a poté aplikován velmi tenkou jehlou botulotoxinový přípravek, přímo do svalu, který vrásku způsobuje. Jedná se o několik málo vpichů.

Pacient je informován a dodržování relativního klidu po dobu 5 až 10 hodin a dodržování absence masáží obličeje po dobu 14 dnů.

Účinek látky má jistou latenci, viditelný efekt nastupuje do 5 až 14 dnů. Opakováním se prodlužuje doba další aplikace. Kontraindikací je těhotenství, laktace a některé neurologické choroby.

MEZONITĚ

Efekt procedury se projevuje okamžitě. Po dvou měsících se kolem mezovláken vytvoří neviditelná vrstva z nové kolagenové tkáně a tím se posílí prvopočáteční účinek zpevnění.

Do kůže se neprovádí žádné speciální řezy, místa vpichů se rychle hojí a nezanechávají žádné stopy. K znecitlivění stačí pouze krém Emla.

FILLERY

Výplňové materiály jsou sterilní gely na bázi kyseliny hyaluronové. Liší se dle koncentrace a způsobu aplikace.

 

Jedná se o bezpečné a vstřebatelné produkty. Fillery jsou přírodní a biologicky odbouratelné, nevyžadují provedení jakýchkoliv předchozích testů a lidé se po aplikaci mohou okamžitě vrátit k běžným denním aktivitám.

 

Fillery jsou využívané především ke korekci a modelaci vrásek a defektů na obličeji:

  • glabelární vrásky
  • periorální vrásky
  • kontury rtů
  • zvětšení a modelace rtů

CENA OŠETŘENÍ

Konzultace je poskytována vždy zdarma. Konzultace jsou prováděny na adrese Antala Staška 25, Praha 4. Vlastní aplikace je prováděna v ordinaci Mudr. Kopřivové.

 

Redukce vrásek  -BTX

Čelo včetně glabely                                  3200 Kč

Vějíky kolem očí                                       2400 Kč

Kontury obličeje                                       2400 Kč

Vrásky v dekoltu                                       3200 Kč

Vrásky na krku                                          2400 Kč

 

Výplňové materiály

Závisí na množství použité látky.

Aplikace mezonití                                     500 Kč /nit