MEZOTERAPIE - MIKROJEHLIČKOVÁNÍ

Mezoterapie mikrojehličkováním je nejnovější postup v oblasti faceliftu. Jedná se o přirozené ošetření, které aktivuje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu s dlouhodobým účinkem a spouští proces omlazujících procesů v pokožce. Metoda je vhodná pro všechny typy pleti (I pro ošetření křehké pokožky kolem očí a krku) a všechny věkové skupiny.

Jehličky vytváří v pokožce mikrotraumata, která při procesu hojení spouštějí novou syntézu kolagenu. Nový kolagen redukuje hloubku vrásky, zvyšuje pružnost kúže, zlepšuje vzhled jizev a jiných defektů pleti. Výsledkem je hladší, pevnější pleť bez vrásek a jizev.

Výhody aplikace

  • Aplikace biologicky aktivních látek přímo do kůže
  • Podpora buněčného metabolismu
  • Vypnutí pleti i středně hlubokých vrásek
  • Výživa a zpevnění pokožky, aplikace může být prováděna I na opálenou pokožku
  • lze použít na obličej,krk, dekolt I další partie těla
  • Dlouhé zachování výsledků po absolvování kúry

Estetická mezoterapie je miniinvazivní způsob omlazení pokožky (jedná se o kosmetickou mezoterapii - mikrojehličkování).  Terapeut aplikuje účinnou látku, obsahující vysoké koncentrace aminokyselin, vitamínů, koenzymů. Hlavní složkou je kyselina hyaluronová, která je důležitým stavebním prvkem kůže.

Mezoterapie je velmi účinnou metodou při obnově, výživě a regeneraci kůže a podkoží. Aplikace látek aktivuje reparační procesy kůže. Mezoterapie zvyšuje cirkulaci krve a lymfy, výrazně využívá regeneračních schopností pokožky. Podněcuje tvorbu kolagenu a nových buněk. Výsledkem je vypnutá kůže, z níž zmizí i středně hluboké vrásky. Po absolvování kúry jsou výsledky dlouhodobě zachovány.

Pro aplikaci mikrojehličkování nabízíme několik drůhů sér:

- Přípravek Botox Meso - pro maximální stimulaci kolagenu a vypnutí pleti

- přípravek Stem Cell - podporuje tvorbu nových buněčných struktur

- přípravek Dermaheal HSR - pro krásnou a revitalizovanou pokožku. Pomocí proliferace nových kožních buněk revitalizuje pokožku. Komplex biomimetických peptidů a dalších aktivních ingrediencí odstraňuje vrásky a jizvy po akné. Kyselina hyaluronová hydratuje pokožku.

Průběh ošetření

Pro snížení citlivosti při proceduře doporučujeme aplikaci znecitlivějícího krému Emla. Po úvodní konzultaci terapeut provede ošetření pomocí jemných jehliček (mikrojehličkovacího pera) podle typu pokožky a problému.

Péče po ošetření

Po mikrojehličkování vypadá pokožka jako po slunění (spálení na sluníčku). Tento efekt vymizí v průběhu 24-48 hodin. Doporučujeme používat Panthenol hydratační emulzi.

Make up doporučujeme používat až po úplném zhojení pokožky,nejdříve po 72 hodinách. Předčasné použití make upu by mohlo zvýšit  riziko vzniku hyperpigmentací. Po dobu 14 dní po zákroku není možno se slunit.

Frekvence ošeření

Mezoterapii se doporučuje opakovat každé 4- 6 týdny. Celkově by klientka měla podstoupit 3 ošetření.

Kontraindikace

Alergická reakce kůže na kov, akné v aktivní fázi, autoimunitní onemocnění, před sluněním.

 

Ukázky aplikace:

CENA OŠETŘENÍ

Aplikace mezoterapie (včetně séra Botox nebo Stem cell) 1890 Kč

Balíček 3 ošetření (včetně séra Botox nebo Stem cell)  


3900 Kč


Akční nabídka 1 kúra /včetně znecitlivění a séra Botox nebo Stem cel/ 1590 Kč
Doplatek za HSR sérum 450 Kč