IPL – fotoomlazení, odstranění rozšířených žilek a pigmentu

IPL – intenzivní pulsní světlo je nejnovější technologie pro fotoomlazení, odstranění rozšířených žilek a pigmentu. Na rozdíl od laseru je mnohem méně bolestivá a výrazně účinnější. Díky intenzivnímu chlazení hlavic je výrazně výkonnější technologií, která přináší maximální výsledky. 

 

Ošetření 3 v 1(lze aplikovat na celý obličej, část obličeje, krk nebo dekolt :

  • fotoomlazení – stimulace kolagenových vláken (facelift)
  • odstranění rozšířených žilek (červených)
  • odstranění pigmentace

Během ošetření 3 v 1 celého obličeje nebo části obličeje dochází ke všem třem efektům.

Proces stárnutí je nejvíce viditelný na pokožce v obličeji, krku a dekotu. Napomáhají tomu externí vlivy jako sluneční záření, kouření, pohyb v klimatizovanch prostorech a další negativní vlivy. Fotoomlazení vyhlazuje vrásky a regeneruje pokožku. Proces fotoomlazení (fotorejuvenace) je termální narušení kolagenu v pokožce. V pokožce následně dochází k aktivaci procesů, které působí na regeneraci kožních buněk. Dochází k tvorbě nových kolagenních vláken a tím je způsobeno zvýšení pružnosti a pevnosti kůže. Současně dochází k vymizení pigmentových skvrn a rozšířených žilek, vyplnění drobných jizev a hlavně vyhlazení vrásek.

Fotorejuvenace je rychlé, minimálně bolestivé a prakticky bez omezení každodenních aktivit. Doporučujeme maximálně 3 ošetření po 4 týdnech.

Odstranění rozšířených žilek – aplikace způsobuje zatavení rozšířených žilek a jejich vstřebání. To vše probíhá uvnitř pokožky. Po několika týdnech se žilky vytratí. Doporučujeme 2-3 ošetření podle šířky  a intenzity výskytu žilek.

Odstanění pigmetnových skvrn – pigmentové jsou procesem IPL vytaženy na povrch, kdy se odrolí a zůstává čistá pokožka. Doporučujeme 2-4 ošetření po 3-4 týdnech.

Jak probíhá fotoomlazení, ošetření pigmenut a rozšířených žilek? 

Odstranění probíhá intenzivním pulsním světlem IPL. Hlavice je přiložena k pokožce obličeje, krku, dekoltu nebo rukou či lýtek. Světlo se dostává hluboko pod pokožku, kde stimuluje kolagenová vlákna, pohltí rozšířené žilky a odstaňuje pigment. Přibližně po 14 dnech dochází k vymizení pigmentových skvrn, vyplnění drobných jizev a hlavně vyhlazení vrásek.  Po 3-4 týdnech dochází k odstranění žilek. Rozšířená žilka je při ošetření zatavena.

CENA OŠETŘENÍ

3 v 1 - Fotoomlazení, odstranění rozšířených žilek, pigmentu
(aplikace na celý obličej)

3950 Kč
3 v 1 - akční nabídka (ošetření celého obličeje) 1900 Kč
Ošetření části obličeje 
dle počtu kliků
Ošetření rukou  
1500 Kč
Ošetření dekoltu 1000 – 2000 Kč

                                                                             

 Ukázka aplikace:

(odstranění rozšířených žilek, pigment)

 

Objednávky na proceduru tel. 608 040 015, Ing. Monika Dvořáková.