Frakční radiofrekvence THERMAGE

NOVINKA!

FRAKČNÍ RADIOFREKVENCE THERMAGE oddálí strárnutí o několik let. Představuje novou neinvazivní/nechirurgickou/ technologii, která radiofekvenční tepelnou energií podporuje tvorbu kolagenu v hlubokých vrstvách pokožky, zatímco svrchní vrstvy jsou ochlazovány. Thermage Ultera zpevňuje a vypíná pokožku. Současně spouští tělu vlastní mechanismus tvorby kolagenu zodpovědného za pevnost pokožky a za její mladiství vzhled. Technologie tak využívá přirozenou regenerativní schopnost organismu. 

Ošetření je prováděno výhradně certifikovaným dermálním specialistou.

Jak ošetření probíhá?

Doba potřebná na jedno ošetření závisí na ošetřované oblasti pokožky, zpravidla však zabere 30 - 60 minut. Jedná se o bezbolestnou proceduru, pouze velmi citliví jedinci mohou místy pociťovat lehké štípnutí. Klient vnímá krátké chladivé dotyky prokládané krátkým pocitem tepla, které indikuje stimulaci tvorbu kolagenu. Zákrok nevyžaduje žádnou další rekonvalescenci.   

Výsledky ošetření

Již jedno ošetření nastartuje proces celkové regenerace. V následujících dvou až třech měsících se ochablá pokožka dále zpevňuje. Klienti uvádějí, že jejich pokožka je bezprostředně po ošetření pevnější a vypnutá. Termáž vyšší teplotou stimuluje buňky k produkci kolagenu. Nová vlákna se tvoří po dobu 1 - 12 měsíců po ošetření. Pokožka je jemnější, pevnější a viditelně omlazená, zredukují se jamky a povadlá kůže. Efekt zákroku vydrží po dobu několika let, v závislosti na stavu pleti a procesu stránutí každé klienkty.

Výsledkem tohoto neinvazivního liftingu je vypnutí pokožky a zlepšení její kvality díky tvorbě výrazného množství nového kolagenu. Zjemnění vrásek  a mladiství vzhled přetrvává několik let. Tato procedura dosahuje během jediného zákroku takových výsledků jako plastické operace. Termáž lze použít i ke zpevnění pokožky těla nebo ke zmírnění projevů celulitidy. 

Unikátnost ošetření
Je vhodný pro všechny typy I barvy pleti a ošetření stačí podstoupit jen jednou. Efekt nastupuje ihned po ošetření a v dalších 6 měsících sílí.  Ke tvorbě nových kolagenových vláken dochází již 4 týdny po aplikaci. Výsledky ošetření přetrvávají 2-4 roky. Po ošetření není nezbytná žádná doba rekonvalescence. Ošetření využívají ve velkém rozsahu zejména klientky v USA.

Výsledky ošetření:
-    vypíná a konturuje kůži během jediné aplikace
-    významně snižuje výskyt vrásek a výrazně zlepšuje pružnost pokožky
-    redukují se jamky a povadlá kůže a projevy ztenčené stárnoucí pokožky
-    oddaluje případnou potřebu plastiky
-    nevyžaduje rekonvalescenci
-    je méně bolestivý, nevznikají jizvičky
-    má minimální možnost výskytu komplikací a vedlejších efektů

Klinické výsledky u jednotlivých partií

Oči – zpevňuje a vyhlazuje pokožku dolních a horních víček, odstraňuje povadlá víčka, zjemňuje mimické vrásky a vyhlazuje pokožku v okolí očí, redukuje váčky pod očima

Obličej – zlepšuje stav pleti, zpevňuje kontury, redukuje vrásky a povadlou pokožku, zmenšuje podbradek , zjemňuje nosoretní rýhy

 

Tělo – redukuje uvolněnou kůži
Ruce – zpevňuje vnitní strany paží a předloktí, redukuje tuk a zlepšuje vzhled pomerančové kúže

 

AKČNÍ NABÍDKA OŠETŘENÍ CELÉHO OBLIČEJE, OČNÍHO OKOLÍ A KRKU (platné do 30.6.2019) 4.990 Kč

AKČNÍ NABÍDKA OŠETŘENÍ CELÉHO OBLIČEJE (platné do 30.6.2019) 2500 Kč