Přístrojová lymfodrenáž

Lymfodrenáž je speciální masážní technika, která podporuje vyplavování odpadních látek, urychluje průtok lymfy, neboli mízy, lymfatickým řečištěm. Cílem lymfatické masáže je odvést zplodiny metabolismu, tedy toxické látky, lymfatickým systémem.

Jak lymfodrenáž probíhá?

Na začátku musí být vždy provedeno uvolnění hlavních lymfatických uzlin, tak aby rozprouděná lymfa mohla dobře odtékat a nehromadila se před uzlinami. Uvolnění se provádí krouživými pohyby a mírným tlakem na určených místech. 
Uvolnění i manuální lymfodrenáž se provádí na sucho, tedy bez použití masážních krémů nebo olejů.

Jaké jsou kontraindikace?

  • akutním virovém nebo bakteriálním onemocnění (zánětu)
  • při žilní nedostatečnosti
  • zánětu žil nebo trombóza
  • u lidí užívajících antikolagulancia (léky na ředění krve)
  • vysoký krevním tlak
  • těhotenství
  • onkologická onemocnění
  • kardiovaskulární onemocněNÍ

 

Přístrojová lymfodrenáž

Při ošetření přístrojovou lymfodrenáží – tzv. Nohavicemi ucítíte lehký příjemný tlak, jak se budou postupně nafukovat vzduchové komory v nohavicích přístroje. Uvolníte se, zrelaxujete a odplavíte nečistoty z těla. Lymfodrenáž trvá 30- 50 minut. Sebou si prosím vezměte oblečení, ve kterém budete do přístroje zabaleni, např. Elastické kalhoty a čisté bavlněné ponožky nebo můžete přímo ve studiu zakoupit jednorázové nohavice.

Na jakém principu přístrojová lymfodrenáž  funguje?

Lymfodrenáž  je přístroj na sekvenční tlakovou masáž končetin, který pracuje na principu přístrojové komprese umožňující drenáž. Na základě postupného nafukování a vyfukování speciálních lymfodrenážních nohavic od chodidel, přes lýtka, stehna po boky dochází k vytváření tlaku který účinně podporuje lymfatický systém. Lymfatická masáž zlepšuje výsledky hubnoucích kůr, neinvazivních zákroků bezbolestné liposukce – kavitace, pomáhá odvádět tuk z ošetřovaných partií.

K likvidaci celulitidy a zeštíhlení doporučujeme 10 ošetření vždy 2x-3x týdně a kúru nepřerušovat. Pro zvýšení efektu je možné aplikovat anticelulitidní nebo výživný zábal. Cena zábalu je 150 Kč.

 

Ceník:

Zkušební 50 minutová lymfodrenáž 200 Kč
30 minutová lymfodrenáž
300 Kč

50 minutová lymfodrenáž

Cena zábalu do lymfodrenáží

Cena lymfodrenáže k terapiím

400 Kč

150 Kč

200 Kč

Balíček 10x 50 minutová lymfodrenáž

3 000 Kč