Přístrojové kosmetické ošetřění

Přístrojové kosmetické ošetření nabízí kompletní péči o pleť s využitím multifunkčního kosmetického přístroje Ionto son. Ionto son několikanásobně zvyšuje účinky kosmetické péče, pleť je maximálně vyživena, hydratovaná a hloubkově vyčištěna. To vše s minimálním narušením pleti. Po ošetření se můžete ihned vrátit do pracovního života.

Přístrojové ošetření lze provádět samostatně  (doporučujeme zejména pro klientky, které požadují zejména výrazný efekt a rády zkrátí svůj pobyt na kosmetice) nebo lze kombinovat s klasickým ručním kosmetickým ošetřením (dochází k výraznému zvýšení efektu klasického kosmetického ošetření). Přístojové kosmetické ošetření trvá přibližně 60 minut. V případě vysoce aknozni pleti doporučujem 3-6 návštěv , 1x týdně ve verzi hloubkové ultrazvukové čištění,hloubový peeling s ionofoézou protiaknozního séra.

Ionto son nabízí program hloubkového ultrazvukového čištění pleti, zpevňující a liftingový program, program pasivního cvičení obličejových svalů, stimulaci látkové výměny  a to vše bez zarudnutí a porušení pokožky.

 

Účinky ošetření:

  • hloubkové a bezbolestné čištění pleti, minimalizace pórů a komedomů
  • zapracování aktivních sér do pokožky – ionoforéza
  • lifting pokožky a stimulace kolagenu a elastinu
  • odstaňuje jemné vrásky
  • stimuluje látkovou výměnu
  • provádí elektrolifting – stimulace obličejových svalů

Hloubkové čištění ultrazvukem (ultrazvukovou špachtlí) – jedná se revoluční metodu čištění pleti. Ultrazvuková špachtle pracuje na principu velmi jemných vysokofrekvenčních vibrací, které bezbolestně a velmi účinně hloubkově čistí pleť. Ošetření odstraňuje z pórů všechny nečistoty a odumřelé buňky a současně provádí mikromasáž kožní tkáně. Ošetřením se vyčistí až 80% pórů. To je naprosto bezkonkurenční výsledek oproti ručnímu čištění. Tato metoda kůži take omlazuje a brání jejímu předčasnému stárnutí.

Ultrazvukový lifting - mikronizuje aktivní látku a transportuje ji do pokožky. Díky osmotickému jevu, který se aktivuje střídavým stlačováním a rozpínáním mezibuněčné tekutiny, se dosahuje výrazné hydratace pleti. 

Ultrazvukový peeling - mikromasážní účinek ultrazvuku zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje přísun kyslíku, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu. V kombinaci s vhodným přípravkem ultrazvuk zmírňuje pigmentové nepravidelnosti a posiluje antioxidační mechanismy.

Stimulací ultrazvukem dochází ke zvýšení propustnosti pokožky a aktivní látky pronikají hluboko do pokožky. Aktivuje se tvorba elastinových a kolagenových vláken, docháží k hloubkové regeneraci pokožky a potlačení tvorby vrásek.

Pasivní cvičení (elektrolifting) – účinně omezuje viditelné projevy stárnutí kůže, pomáhá zachovávat pružnost pleti a mladistvý vzhled. Oporou kožní struktury jsou svaly, ty jsou touto procedurou prostřednictvím elektrostimulace napínány, což přináší vypínací efekt. Stimuluje mikrocirkulaci, buněčný metabolismus, tvorbu kolagenu a lymfatický system.

Ionoforéza – dokonale zapracovává kosmetické produkty dle požadavků pleti.

Kontraindikace: Ultrazvukovou špachtli nelze aplikovat v těhotenství, při vážných srdečních onemocněních, při aplikaci kardiostimulátoru, poruchách srážlivosti krve, onkologických onemocněních, kožních chorobách, nedávné aplikaci výplní, u osob s kovovými implantáty, při nemoci štítné žlázy, při poruše sluchu a dalších závažných onemocněních.

CENA OŠETŘENÍ

Kompletní přístrojové kosmetické ošetření pleti + úprava obočí (60 minut)

Ošetření obsahuje odlíčení, ultrazvukový peeling pleti,hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, ruční dočištění, ionoforézu, regenerační stimulace ultrazvukem, aplikace pleťové masky, zapracování výživných látek, úprava obočí, záverečná péče.

Přístrojové ošetření včetně úpravy obočí                                        790 Kč

 

Kompletní přístrojové kosmetické ošetření pleti (50 minut)

Ošetření obsahuje odlíčení, ultrazvukový peeling pleti,hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, ruční dočištění, ionoforézu, regenerační stimulace ultrazvukem, aplikace pleťové masky, zapracování výživných látek, záverečná péče.

Přístrojové kosmetické ošetření                                                         690 Kč