Péče o obličej a dekolt

Kosmetické ošetření patří k základní péči o pleť každé ženy I muže. Pleť je často považována za nejpřesnější barometr celkového zdraví, a proto je nutné o ni pravidelně pečovat a používat vhodnou kosmetiku.

Mladá pleť je dostatečně elastická a odolná proti vnějším vlivům. S přibývajícím věkem však dochází k úbytku elastinu a kolagenu a tím se pleť stává povadlejší, ztrácí svoji odolnost a vznikají vrásky.

Studio Body Calm nabízí profesionální péči terapeutek, které jsou vzdělány v oboru a pravidelně procházejí odbornými školeními.  Můžete si vybírat mezi několika druhy kosmetických ošetření v různých cenových hladinách, tak aby Vám péče byla co nejpříjemnější a přinesla Vaší pleti maximální efekt.

Ke klasickým kosmetickým ošetřením nabízíme speciální péči. Každá kosmetická značka nabízí kosmetické řady pro různé typy pleti a navíc speciální řady pro specifickou péči.  V naší nabídce také naleznete přístrojová ošetření. V dnešní době je již téměř samozřejmou šoučástí kosmetického ošetření hloubkové čištění ultrazvukem, ionoforéza a stimulace látkové výměny. Jako intenzivní ošetření nabízíme mikrojehličkování, radiofrekvence, výplně kyselinou hyaluronovou,, mezonitě a permanentní make up.

Pracujeme s kosmetickou značkou dermokosmetiky DERMA BEAUTY STELLA, italskou značkou Alisse Beaute a italskou Spa kosmetikou Comfort Zone, která nabízí množství rituálů a speciálních masáží obličeje, krku a dekoltu. V rámci kosmetického ošetření nabízíme nejen ruční čištění, ale také hloubkové čištění ultrazvukem. Přístrojové kosmetické ošetření nabízíme také samostatně.

Pro ještě větší zpříjemnění péče můžete využít nabídku samozahřívacích rukavic s výživnou terapií nebo parafínové zábaly.

Ruční ošetření trvají 90 minut. Přístrojové ošetření trvá 60 minut. Každé ošetření je připraveno na míru po konzultaci s klientkou.

Kontraidikace kosmetických ošetření: onemocnění srdce, kardiostimulátor, onkologická onemocnění, čerstvá aplikace botoxu a výplní (měsíc po aplikaci), opary,spálená pokožka, alergie

V případě uvedených kontraindikací Vám nemůže být ošetření provedeno. Ujistěte se před objednáním služby, že uvedenými kontraindikacemi netrpíte. Objednávkou ošetření se zavazujete k vyčerpání služby, pokud Vám nemůže být služba z důvodu kontraindikací poskytnuta nezaniká tím nárok na úhradu objednané služby v plné výši.