Péče o vlasy

Vlasy jsou tím, čeho si na Vás většina lidí všimne na první pohled. Krásné, udržované a lesklé vlasy jsou klenotem, o který musíme pečovat.

V našich studiích nabízíme profesionální kadeřnickou péči prováděnou proškolenými kadeřnicemi výhradně s odborným vzděláním. Při barvení jsou používány výhradně přípravky s minimálním množstvím chemických látek. Samozřejmostí jsou kvalitní kúry a stylingové přípravky.

Naše kadeřnice pracují s několika značkami, tak aby si každá klientka mohla vybrat nejen kadeřnici, ale take značku, která ji vyhovuje. Pracujeme se italskými značkami Milk Shake, Previa a Selective a švédskou značkou REF.

Nabízíme služby pánské, dámské a dětské kadeřnictví, společenské účesy, výživné kúry a ošetření speciální studenou žehličkou. Samozřejmostí je diagnostika, poradenství v péči o Vaše vlasy a konzultace. Při práci náš proškolený team odborníků zohledňuje jak nejmodernější trendy a styl, tak take přirozenost osobnosti našich zákazníků a jejich přání a představy o svém účesu či barvě vlasů. V našem salonu jsme připraveni Vám kromě výběru střihu a barvy na vlasy odborně poradit I s vlasovou kosmetikou vhodnou přávě pro Váš typ vlasů.

Kontakty pro ošetření značkou Selective a REF naleznete v příslušných sekcích a pracujeme s nimi jen na pobočkce Kunratice, značkou Milk Shake a Previa pracujeme na obou pobočkách.