Anticelulidní ruční tlakové masáže

Tato metoda byla vyvinuta speciálně pro ženy. Celulitida je považována především za kosmetický problém, ale pokud se s tímto problémeme nebojuje může se časem změnit v lipodém, tj. problém zdravotní.

Procedura spočívá ve správně mířených hmatech, které dopomáhají k urychlení průtoku lymfy a dokáží narušit tukové buňky, které jsou obaleny toxiny a odpadními látkami. Masáž se provádí ve velmi rychlém tempu, značným tlakem, aby došlo k maximálnímu možnému rozrušení tukových buněk.

Celému procesu napomáhají teplé, bahenní nebo studené zábaly, které zajištují zahřátí pokožky a podkožního tuku. Tím je zajištěn intenzivní odvod toxinů z těla.

Masáž je zaměřena na partie postižené celulitidou, nejčastěji se jedná o pomerančovou kůži na stehnech a hýždích. Na pokožku a její podkoží je vyvíjen tlak. Tento tlak musí být vyvíjen na správném místě, aby byl zajištěn očekávaný výsledek.

Anticelulidní masáž je možno provádět samostaně nebo v kombinaci se speciálními zábaly. Ve studio pracujeme ze zábaly Comfort Zone, které obsahují velké množství účinných látek v boji proti celulitidě.

Anticelulitidní masáž   30 minut                                              590 Kč


Anticelulidní masáže se zábaly Comfort Zone

Anticelulidní masáž je kombinována se speciálním peelingem nebo kartáčováním, aktivním zábalem a záverečnou aplikací anticelulitedního krému. Procedura trvá přibližně 90 minut.

BODY STRATEGIST- REMODELLER

Intenzivní ošetření problematických partií postižených celulitidou. Dochází k hloubkovému okysličení, zpevnění a remineralizaci pokožky s intenzivní drenáží ke zlepšení mikrocirkulace, dochází k viditelnému zmírnění celulitidy, pevnější kontury těla. Ošetření obsahuje chemický přípravný peeling, dále termoregulační zábal problematickýh partií (nedoporučujeme klientkám s problémy se štítnou žlázou), a na závěr atakovou anti-celulitidní  masáž s nanášením zpevňujícího anti-celulitidního krému.

BODY STRATEGIST - FIRMING

Zpevňující a výživné ošetření pro pokožku a pro zeštíhlení problematických partií. Ošetření obsahuje antioxidační tělový zábal se supervýživnými zeleninovými výtažky a atakovou anti-celulitidní masáž problematických partií speciálním zpevňujícím olejem Elasticizing. Výsledkem ošetření je zpevnění kontury, jemná a vyživená pokožka, zvýšení elasticity pokožky, snížení vrásek a strií. Důležité a podpůrné ošetření při zeštíhlujících a detoxikačních kúrách. Výborné pro maminky po porodu.

 

Anticelulidní masáž + zábal 60 minut                        1350 Kč

Akční nabídka                                                                     990 Kč