Kosmetická ošetření MEDIC 8

Tato lékařská kosmetická řada nabízí kompletní řadu efektivních produktů pro péči o pleť, které potlačují známky stárnutí pokožky, akné, zčervenání (výskyt rozšířených žilek), nadměrnou pigmentaci, tmavé kruhy pod očima a suchost.

Vyznačuje se použitím biotechnologií poskytujících pleti aktivní látky. Využívá system postupného uvolňování účinných látek a zapouzdření aktivních látek do liposomů.

Jako doplňkovou péči nabízí používání peptidů, které se zaměřují na specifidké oblasti obličeje a jsou vhodné také pro ty, kdo jsou přecitlivělí na vitamíny. 

Proti strárnutí pleti je v nabídce také řada s růstovými faktory. Růstové faktory jsou molekuly, které se zapojují do buněčné komunikace. Jsou přirozeně přítomné v těle a říkají buňkám, co mají dělat..

Doba aplikace ošetření je 90 minut.

OŠETŘENÍ PROTI STÁRNUTÍ MEDIC 8  

Kompletní ošetření efektivními produkty pro péči o pleť, které jsou určeny k odstraňování projevů stárnutí, což vede k viditelnému omlazení pleti. Pro domácí ošetření doporučujeme přípravky Medic 8 s růstovými factory, např. séra Retinol 3 a 6 TR. 

Ošetření proti stárnutí                                                    890 Kč

OŠETŘENÍ PROTI AKNE MEDIC 8 

Beta řada je určena pro problematickou pleť, která je zánětlivá, mastná . Je určena take pro léčbu akne. Beta řada omezuje nejen viditelné poškození pleti, ale zároveň pomáhá předcházet vzniku nového poškození. Doporučujeme pro všechny věkové kategorie.

Ošetření proti akné                                                                     790 Kč

Speciální ošetření PROTI ZARUDNUTÍ (vzniku rozšířených žilek), PIGMENTACI A SUCHÉ PLETI Medic 8

Řada RED ALERT obsahuje receptury pro minimalizaci podrážnění, zánětů, zarudnutí a kožních reakcí. 

Řada proti pigmentaci výrazně zlepšuje celkový tonus pleti a zanechává pokožku rozzářenou. Pomáhá přecházet vzniku budoucích tmavých skvrn.

Speciální ošetření dle výběru                                                   890 Kč