Kosmetická ošetření ALISSA BEAUTE

Kosmetická značka Alissa Beaute patří mezi přední italské značky profesionální kosmetiky. Jejím cílem je vyvíjet kosmetické přípravky určené pro péči o pleť a tělo, které se vyznačují nulovým nebo velmi nízkým obsahem konzervačních látek a jsou tak vhodné i pro náročnou péči o velmi citlivou pleť. Účinnost přípravků dále zvyšuje využití nejnovějších vědeckých poznatků, postupů a technologií. Kosmetické přípravky nejsou testovány na zvířatech.

Ošetření trvá přibližně 90 minut a je možné kombinovat s přístrojovým ošetřením.

 

OŠETŘENÍ CITLIVÉ A PŘECITLIVĚLÉ ALISSA BEAUTE

Ošetření je určené na pleť, která reaguje na podněty začervenáním a podrážděním. Zklidňuje,regeneruje , potlačuje začervenání a zabraňuje vzniku kuperózy.

                     

Ošetření citlivé pleti             
750 Kč

HLUBOCE HYDRATAČNÍ OŠETŘENÍ ALISSA BEAUTE

Ošetření  pro suchou a dehydrovanou pleť,udržuje v rovnováze hydrolipidický film. Pleť je zjemněná a do hloubky hydratovaná.

                                                  

Hluboce hydratační ošetření 750 Kč

 

OŠETŘENÍ PROBLEMATICKÉ A MASTNÉ PLETI ALISSA BEAUTE

Hloubkově čistící ošetření zaměřené na regulaci mazu s antibakteriálním a protizánětlivým účinkem. Obnovuje rovnováhu pokožky,zabraňuje vzniku zánětlivých procesů.

                                                                  

Ošetření problematicé pleti 
790 Kč

LUXUSNÍ KAVIÁROVÁ PÉČE S ANTIAGING EFEKTEM Alissa Beaute

Ošetření velmi zpevní  a projasní pleť, zjemní vrásky a stáhne póry.  Ocení ho každá žena, která pociťuje povadání své pleti.  Díky vysoké  koncentraci látek jako jsou kaviár, retinol a vitamin C dosáhne výsledku velmi jemné a viditelně omlazené pleti.

                                                              

Kaviárová antiaging péče 750 Kč

ARGANOVÉ OŠETŘENÍ ALISSA BEAUTE

Vysoce regenerační ošetření pro všechny typy pleti, zejména pro unavenou a povadlou pleť. Velmi vhodné po pobytu u moře. Výrazně působí proti vráskám, zanechává pleť jemnou, regenerovanou a  vyhlazenou.

Zjemňuje a vypíná pleť a díky obsahu silných antioxidantů poskytuje pleti dlouhodobou ochranu.

Arganový olej je bohatým zdraojem výživy a hydratace. Chrání pleť před UV zářením a regeneruje pokožku. Navíc stimuluje přirozené ochranné mechanism pro ochranu pokožky před nepříznivýcm vlivem vnějšího prostředí (prach, alergeny). Obzvlášt je vhodný pro suchou a oslabenou pleť.

                                                          

Arganové ošetření
850 Kč

LIFTINGOVÉ OŠETŘENÍ S KAŠMÍREM ALISSA BEAUTE

Toto ošetření je vhodné na unavenou a zralou pleť. Účinně zmírňuje hloubku vrásek a pleť krásně vyhladí a prozáří . Obsahuje šetrné aktivní látky, proto je dobře snášeno i citlivou pletí. Podporuje produkci elastinu a kolagenu,má vysoký liftingový efekt. Ošetření s kašmírem je vhodné pro unavenou a zralou pleť. Obsažené aktivní látky jsou k pleti velice šetrné, proto je dobře snášena I citlivou pletí, kterou příjemně zklidní.

 

Liftingové ošetření s kašmírem 850 Kč