Chemický peeling

Určeno pro pleť s pigmentovými skvrnami, s projevy stárnutí, na problémy s akné, jizvami, seboreickou keratozou. . Provádíme profesionální péčí od značky Alisse Beauty.

Pracujeme se 4 typy kyselin (kyselina mléčná, glykolová, mandlová a salicylová) o různé koncenaci. Po ošetření dochází k vybělení pleti, zjemnění vrásek, projasnění a dochází k účinku proti akné. Využívá působení aktivních látek – AHA kyselin, kyseliny glykolové, kyseliny salicylové, vitamin  E a dalších. 

Ošetření zahrnuje: Povrchové čištění mlékem, tonikem, aplikace zvolené kyseliny dle typu pleti klientky, maska, aplikace séra s revitalizačním účinkem, aplikace ochranného krému.

Pro maximální účinky doporučujeme 4-6 ošetření po týdnu. 1 ošetření trvá 60 minut.  Při každém ošetření je zvyšován podíl AHA kyselin a kysliny mandlové, tak aby docházelo k bezpečné aplikace a maximálnímu účinku.

Po každém ošetření doporučujeme používat speciální krém pro domácí použití, který urychluje hojení a zvýrazňuje účinky ošetření.

Informace k ošetření: Kyseliny dokážou účinně proniknout do středních a hlubších vrstev pokožky. Pokožka postupně regeneruje a přibližně do 2 dnů po zákroku dojde k postupnému olupování pokožky, které není viditelné.

Při následném procesu hojení se odloučené buňky kůže nahrazují novými. Pleť má poté viditelně lepší strukturu. Dochází k vyhlazení vrásek a sjednocení tónu pleti. Ta je vyrovnaná, jemná, hydratovaná, pevná a bez projevů akné a pigmentace.

Chemický peeling 1 kúra                                                      750 Kč

Kompletní kúra 6 ošetření                                                3.900 Kč