Laserová lipolýza

LASEROVÁ LIPOLÝZA – LASER LIPO ONE

PRO KOHO:

Nejvhodnější terapie pro klientky, které mají zpomalený metabolismus, cvičí, ale tělo nereaguje. Při této procedure je nutná pohybová aktivita do 12 ti hodin po ošetření.

TIP:

Technologie obsahuje celkem 10 aplikátorů pro ošetření celého těla. Pro maximální účinnost kombinujte s Vacufitem nebo běžným cvičením.

Princip ošetření

Lipo Laser One system vyvolá v těle  proces, který nastává při běžné sportovní aktivitě (běh, cvičení) kdy dochází ke  spalování tukových zásob. 10 laserových aplikátorů několikanásobně zrychluje metabolismus organismu.

Metoda určená pro rychlou a efektivní redukci tukových buněk. Šetrnost laseru spočívá v tom, že tukové buňky nepoškozuje ani neodstraňuje, ale efektivně zmenšuje jejich objem. Využívá se s úspěchem od roku 2008 v USA a Velké Británii, odkud se rozšiřuje do celého světa.

Technologie využívá nízko-úrovňového neboli studeného laseru, jenž emulguje tuk uvnitř buněk. Účinkuje na bi-lipidovou membránu v tukové buňce, přes kterou se tuk prostoupí ven do mezibuněčného prostoru, kde se lymfatickým systémem odplaví z těla ven. Ve dnech kolem ošetření je nutné dbát na zvýšený pitný režim!

Průběh ošetření a doporučení

Na zvolené partie se připevní aplikátory (celkem 10 hlavic), které jsou vybaveny 6-ti výstupy na paprsky světla červeného laseru. Ošetření je zcela bezbolestné a naprosto bezpečné. Laserové světlo je generováno prostřednictvím diod, které pracují s velmi malými výkony energie, takže nedochází k destrukci okolní tkáně, nervů a cév. Klientka cítí jen příjemné teplo a relaxuje. Doporučujeme ošetření 2-3 týdně, počet ošetření není omezen.  Minimální počet ošetření je 6-10 návštěv pro maximální zrychlení metabolismu. Je nezbytné dodržovat zvýšený pitný režim. Do 12 hodin po ošetření doporučujeme pohybovou aktivitu v délce alespoň 15 minut. Délka jednoho ošetření je 40-50 minut.

Kontraindikace

Těhotenství a kojení, Nádorová onemocnění, Srdeční a ledvinové choroby, Infekční onemocnění, Pacienti s kardiostimulátorem, Atopický ekzém, Onemocnění lymfatického system, Hormonální léčba

Ceník

CENA 40 minut 2900 Kč

Akční nabídka 6x 50 minut Lipo Laseru /1 návštěva za 265 Kč/

Akční nabídka 6x 50 minut Lipo Laser + 6x 30 minut Vacufit

Akční nabídka 40 minut ošetření Lipo laserem  

(zrychlí metabolismus, několikanásobně zvyšuje účinky cvičení na Vacufitu)

DOPORUČUJEME KOMBINACI Lipo laser a Vacufit pro maximální účinek

1590 Kč

1690 Kč

290 Kč

 


 Sledujte akční nabídku balíčků a zkušebních kúr v sekci Akce a novinky.