Diagnostika a konzultace

 

KONZULTACE

V našem Centru hubnutí přistupujeme ke každé klientce individuálně, protože to co je pro někoho vhodné a účinné, nemusí mít ten samý efekt u někoho jiného.

Vzhledem k tomu, že v našem centru nabízíme všechny dostupné metody hubnutí současnosti, doporučujeme klientkám nejdříve odbornou konzultaci, při které můžeme navrhnout možné způsoby řešení problému, ze kterých si klientka vybere. Naším cílem je dosáhnout maximálních výsledků.. Konzultace provádíme samozřejmě ZDARMA. Konzultaci si můžete objednat na tel. 608 040 015 nebo e-mailu:info@bodycalm.cz

CENA ZDARMA

 

DIAGNOSTIKA TĚLA

V nabídce naleznete take profesionální analyzátor těla pro přesnou diagnostiku.

Diagnostika těla je proces, při kterém se zjišťuje mnoho informací z oblasti zdravotního stavu a celkového životního stylu.

Pro tuto diagnostiku využíváme italský přístroj TSEM – face mirror, který dokáže vyhodnotit poměr tělěsných hodnot každého klienta.

Tento přístroj měří procentuelní podíl tělesné vody, BMR (kalorie potřebné pro výměnu látek), metabolický věk, MUSCLE MASS (svalovou hmotu), PHYSIQUE RATING (hodnocení fyzické kondice), viscerální tuk, hmotnost kostí, aj.

Kontrolní hodnoty, ze kterých je možno sestavit plán pro redukci nebo formovaní postavy:

 • Podíl svalové hmoty - tato funkce ukazuje hmotnost příčně pruhovaných i hladkých svalů, včetně vody v nich obsažené.
 • Hmotnost kostí - znamená množství kalcia a ostatních minerálů. Výzkumy prokázaly, že cvičení a tím rozvoj kostní tkáně pomáhá k vývinu silnějších a zdravějších kostí. Protože struktura kostí se nemění v krátkem časovém úseku, je důležité rozvíjet a udržovat zdravé kosti vyváženou stravou a dostatečnou tělesnou aktivitou.
 • Viscerální tuk - tuk v břišní dutině, který obklopuje vnitřní orgány. Výzkumy prokazují, že ačkoliv Vaše hmotnost a % tělesného tuku zůstává stejné, s přibývajícím věkem se ukládání tuku mění a tuk se čím dál víc ukládá v oblasti břicha. Zjištění množství viscerálního tuku

  a jeho případné snížení a udržování na přípustné hodnotě, pomůže snížit riziko nemocí - srdečních chorob, vysokého krevního tlaku atd.

 • Bazální metabolická spotřeba (denní příjem kalorií) - BMR: tato funkce ukazuje množství kalorií potřebné pro výměnu základních látek. BMR závisí na podílu svalů, kdy s přibývajícím množství svalů v těle se zvyšuje spotřeba energie. Vyšší BMR zvyšuje počet kalorií a pomáhá snižovat podíl tělesného tuku.
 • Metabolický věk - tato funkce spočítá BMR a ukáže průměrný věk, kterému náleží měřený metabolismus. Jestliže je metabolický věk vyšší než skutečný věk, znamená to, že je potřeba zlepšit bazální metabolismus.
 • Celková fyzická kondice - tato funkce porovnává složení těla tím, že porovná tělesný tuk a svalovou hmotu. Při zvýšené aktivitě se sníží množství tělesného tuku a fyzická kondice se podle toho změní. I když pak hmotnost zůstává neměnná, může se svalová hmota nebo podíl tělesného tuku změnit, což zlepšuje zdravotní stav a snižuje riziko některých onemocnění.
 • Určení rozmezí zdravého tělesného tuku, kdy váha automaticky porovnává procento tuku s procentem tuku zdravého člověka.

ANALYZÁTOR PLETI A TĚLA je diagnostický přístroj, který je založen na kombinaci dvou různých technologií:

 • bio-elektrická impedance 
 • ultrazvuková energie 

Použitím těchto dvou různých technik měření je možno zajistit platné a spolehlivé hodnoty: jediné hodnoty, které impedanční věda může předpovídat s dobrou pravděpodobností , jsou ty, které se vztahují k množství  vody v těle a její distribucí v buňkách a v mezibuněčných prostorech. Díky ultrazvuku můžeme odhadovat s vysokou spolehlivostí všechna ostatní data pomocí analýzy vrácených ozvěn.

TEST TĚLA

Množství tuku

Množství aktivní hmoty

Celková celulitida

Svalové napětí

TEST OBLIČEJE

Odulost

Elasticita

Tloušťka zrohovatělé vrstvy

 

Data sebraná pomocí impedance jsou:

TEST TĚLA

Základní metabolismus

Celkové množství vody

Vnitrobuněčná voda

Mezibuněčná voda

Dehydratace

Zadržování

Výměna Na/K

Buněčné množství

TEST OBLIČEJE

NMF (přírodní faktor zvlhčování)

Povrchová dehydratace

Hloubková dehydratace

Hloubkové zadržování

Celkový objem vody

Vnitrobuněčná voda

Mezibuněčná voda

pH

 

CENA  850,-
CENA K ZAKOUPENÝM BALÍČKUM
300,-