Školení pro veřejnost - pro všechny, které chtějí být krásné

Otevřete oči a naučte se na sebe dívat jinak! Každá žena je krásná, jen je potřeba dát její kráse vyniknout....

Nabízíme kurzy, které Vás naučí nejen základní péči,která je pro Vaši pleť nejvhodnější, ale také běžné denní a večerní líčení, jaké přípravky jsou pro Vaši pleť nejvhodnější a jak tyto přípravky nejlépe používat k Vašemu prospěchu. 

Všechny kurzy probíhají v našem centru na Praze 4, Antala Staška 25 a jsou vedeny zkušenými kosmetičkami a vizážistkami. 

Na kurz je možné zakoupit dárkový poukaz. Vezměte své kamarádky a přijďte společně. V ceně kurzu je občerstvení a spotřebovaný materiál. Pro více informací nás můžete kontaktovat na tel. 608 040 015 nebo emailu:info@bodycalm.cz.

 

Kurz PÉČE O PLEŤ - pro skvělou pleť 

Tento kurz je základním kurzem pro každou ženu. Chcete, aby Vaše pleť byla přirozeně krásná bez nečistot, akné a vrásek? Naučte se o ni pečovat. 

Obsah kurzu:

- zjistíme, jaký máte typ pleti a poradíme, jak se o Vaši pleť nejlépe starat a jak odstranit drobné vady

- probereme přípravky,které jsou na trhu dostupné a vysvětlíme čemu slouží

- doporučíme postupy správné péče

- naučíme Vás se správně líčit -základy správného líčení

- naučíme Vás, jak zakrýt nedostatky pleti

Konkrétně začneme diagnostikou pleti - smíšená, mastná, suchá, kombinovaná, stárnoucí, dehydrovaná... navrhneme Vám řešení nedostatků pleti. Nebojte si sebou přinést Vaše přípravky, které prozkoumáme a zkusíme začlenit do vhodné péče o Vaši pleť.

Teoreticky probereme, jak pečovat o pleť v domácím prostředí, vhodnou péči o pleť ráno a večer, spediální péči, když chceme své pleti dát o něco víc.-) Prakticky si všechno ukážeme a vysvětlíme. A nakonec si sama péči vyzkoušíte.

Pomůžeme Vám určit vhodné denní líčení pro každou příležitost, předvedeme triky, které použít a pod dohledem zkušené vizážistky se sami nalíčíte.

Vše si společně vyzkoušíme v maximálním počtu 8 osob.

V ceně kurzu občerstvení a spotřebovaný materiál.

 

CENA: 1290 Kč

DOBA TRVÁNÍ. 4 hodiny

TERMÍNY: 21.1. 2017

          18.2. 2017